Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy lehet megölni a Surge 2...

Kedves Vezető kérdése:

Hogy lehet megölni a Surge 2 ben Little Johnny-t?

Figyelt kérdés
Amennyi ideje itt vagyok elakadva, ennyi idő alatt simán végigviszem bármelyik Dark Soulst. Egyszerűen kb 3x eltalál, oszt cső. A hasa alatt lévő 2 szrt probállom leütni, de folyton csak rámfekszik. A Dark Soulsok, vagy a Nioh-k is nehezek, de ilyet még nem bsztm mint ez!

#videójáték #PlayStation 4 #Dark Souls #Surge 2 #Little Johnny
2021. ápr. 11. 22:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Sok különbség van a From Software játékai, vagy a Nioh-k(ezek nagyjából egyformák) és a Surge 2 között.

(De a Code Vein is más)


A Surge 2 elég sokat csal, és rohadt op-k az alap enemyk is.

De a healerés sem annyi hogy bedobsz 99 lifegemet, vagy 12 estust a zsebedbe, és bemész a bosshoz..


Itt folyamatosan támadnod kell, így fogy a stamina, de viszont töltődik az energy, amit ha jol emlékszem 3 at be tudsz tárazni életfeltöltésre, de ha elfogy a betárazott 3 gyógyítás, akkor is az energiából tudsz tovább gyógyítani.


Meg a fejlődés is megvan variálva, itt a fegyvert, öltözéket fejleszted.


Szóval valamivel töredezettebb, furább a játékmenet a többitől,és nehezebb is, ja, pl mondjuk itt az elhagyott scrapjaidet is időre tudod felszedni, stb..


Little Johnnyt alapvetően jól csinálod, de Én is vesztegeltem ott egy darabig.


Lényeg hogy folyamatosan mozogj, dodgeolj, és csak szurkálj (legalábbis én úgy csináltam spearrel), mert máskülönben valóban az lesz a gameplay hogy rádugrik, és mire felállna a karaktered már kapja is a következő támadást, így ha csak "nekimész" valóban 2-3 ütés leszel.


Ellenben szurkálódva, folyamatosan craftolva a healh-t,(ami szinte azonnal elfogy) úgy egy jó 20 perc alatt megvan.


Persze ha elbszod, elég egy rossz mozdulat, megint kezdheted ujra az egészet, ennek ez a szépsége :D


Sokan uninstallozzák ennél a résznél.. :D

2021. ápr. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ja, kezdd a hasa alatt lévő 2 hűtővel szerintem, a lábai már könnyebbek.
2021. ápr. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!