Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ez csalásnak számít a játékokba?

Ez csalásnak számít a játékokba?

Figyelt kérdés
Írtam egy autohotkey scriptet, ami 5 különböző funkció script segítségével működik, annyi az egész, hogy képes az eltérő, és eltért színkódok alapján rögzíteni, és visszaforgatni az egér mozgását, vagyis, van egy játék, ahol van lökése a fegyvernek, nos ha lövök vele, azt lerögzíti nekem, majd ha beállítom, visszaforgatja, és komolyan bár hasonló mint egy AI program, mert gyakoroltatni kell vele a különböző lökéseket, mivel az 5 funkció az egy kört alkot, ami egy virtuális, csak a program számára látható ablak, az az irányító mezője a színeknek, lényegében, összefüggésben az eredeti kép-től, amit mi látunk a játék-ba, nos az eredmény az, hogy szinte egyik játékba sincs recoil-om :D Arra volnék kíváncsi, hogy ez csalás e.
2021. ápr. 13. 22:58
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
92%

Attól függ melyik játék és hol!

Vannak rendszerek ahol nagyon szigorúak a szabályozások és minden olyan változtatást ami nem engedélyezett kitiltással jutalmazások.

2021. ápr. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Köszönet, viszont ott ahol van anticheat. Még valami, ami fontos lehet, a scriptet úgy írtam meg, hogy a lehető legsimábban menjen vissza az egér, néhol randomizált mozgással, nagyon minimálisan, tehát észrevehetetlen.
2021. ápr. 13. 23:03
 3/27 anonim válasza:
92%

Nézd ez lutri!

Az anticsalás rendszer vagy eszeli vagy nem…

Viszont ezekkel az a baj, hogy kimagyarázhatatlanok!

2021. ápr. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Igaz, bár szerintem simán észlelheti, mivel bár a programot, a lehető legjobb módszerrel tettem rejtetté, más programok elől, ugyanakkor egy Ring3 Message Hook-ot még mindig hozzárendel a rendszer-hez, amit ha debuggolok, a funkciók láthatóvá válnak. De megyek és kipróbálom, ha működik, hosszútávon, akkor bár lehet pofátlanság, de szeretek előnyhöz jutni játékokba :D
2021. ápr. 13. 23:09
 5/27 anonim ***** válasza:
86%
Igen, az. De ezt nyilván tudod te is, csak bosszantásképp írkálod a hülyeségeidet.
2021. ápr. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Kedveském, nem akartam reagálni rád, de én a kérdést, a számítástechnika programozás kategóriájába tettem, azért, hogy megkérdezzem, hogy csalásnak számít e vagy se. Nem tudom kit bosszanthatnék milyen okkal ezért, mondjuk ki az őszintét, szeretek csalni játékokban :D Igen, és nem azért, hogy ártsak neked, vagy másoknak, hanem mert előnyös helyzetbe kerülök másokkal szemben. :) Még az is megeshetett volna, hogy megosztom veled a programot, bár mivel "Hülyeségeim" így változott erről a döntésem :D
2021. ápr. 13. 23:20
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok fakezű, sem gerinctelen csaló, így nem szorulok ilyenekre. :) Pláne, hogy multi lövöldékkel maximum VR-ben játszok, kevesebben vannak a fajtádból arrafelé. :)
2021. ápr. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Okés :D Viszont én nyíltan kijelentem, had hallja mindenki :D Emberek, szeretek csalni a játékokban, és fogok is, én vagyok Monolis :D
2021. ápr. 13. 23:24
 9/27 anonim ***** válasza:
43%

"Arra volnék kíváncsi, hogy ez csalás e."


Én meg arra volnék kiváncsi, hogy mit keresel ezzel a kérdéssel itt, te suttyó kolbász?

2021. ápr. 14. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Elárulom neked hát, a választ, csalni egy játékban, aimbot, wh, satöbbi, nem illegális :) és a "kedves" szavaid végett, pedig kedvem van jelenteni a válaszodat, bár akkor az enyémet is törlik, de se baj, én nem kötekedtem, szimplán csak választ kaptam a kérdésemre.
2021. ápr. 14. 00:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!