Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A township játékban (farmos)...

A township játékban (farmos) mi értelme az olvasztónak? Többi lent.

Figyelt kérdés
Van a a township játék és benne a 21es szintben megkaptam a bányát az olvasztóval együtt. A bányát értem hogy mi az értelme, de azt nem hogy az olvasztó mire szolgál. Oké 5 bányászott ércből kiolvasztunk egy mondjuk aranytömböt, de annak mi az értelme? (Kérlek hagyjátok, a ,,de béna az a játék", ,,miért játszol vele?"", ,,a wikin minden fent vaaaaan" tipusú válaszokta, köszönöm!)

2021. ápr. 14. 11:13
 1/2 Ditta2011 válasza:
Azért kellenek a tömbök mert később azzal tudod fejleszteni a gyáraidat.Másodszor pedig a hajóknál is jól jön néha a tömb gyűjtögesd csak minél több van annál jobb én már a 190 szintén vagyok.
2021. ápr. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ohh nagyon köszi, igen most jött meg nekem is ez az akademy of indrusty, ez elég jó. Amúgy én is gondoltam hogy lesz valami haszna, mert nagyon sokba került, viszont az egyik barátnőm azt mondta, hogy semmi értelme sincs, csak ezért kérdeztem rá. és amúgy huuuu, gratulálok 190es szinthez, én örülök ha mjd alamikor elérem az 50es szintet. :)))
2021. ápr. 23. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!