Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi értelme van az olyan...

Mi értelme van az olyan játékoknak amikor a játék akarja megmondani hogy mit csinálj?

Figyelt kérdés
Pl a raid stb. A nyíl mutatsa hogy mire kattints. Hát akkor mi értelme van? Nem az a jó amikor te mégy a bábuddal oda ahova akarsz lövöldözöl stb? Komolyan van aki szereti ezeket a játékokat? Ha igen mi a lényege?

2021. márc. 12. 12:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mert minél jobban le van butítva egy játék, annál több ember számára elérhető, tehát annál több pénzt tudnak keresni vele.


Ezelőtt ~20 évvel olyan játékok voltak, hogy te kellett kitaláld pár homályos utalásból, jegyzetből, hogy hova kell elgyalogolni (NEM teleportálni) és mit kell csinálni (pl Morrowind, Gothic). Nyilván csak az okosabbaknak sikerült. Aztán fokozatosan butították a játékokat, hogy minél szélesebb réteghez eljusson. Ezelőtt ~10 évvel már kb minden játék olyan volt, hogy a térképen volt egy marker, odateleportáltál, megcsináltad amit írt és kész.

2021. márc. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%
Oh, a jó Gothic, te jó ég mennyit játszottam az első két részével. :D
2021. márc. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Gta San Andreas. az pl jó lány létemre játszottam vele. Oda mentem ahova akartam. Olyan kocsiba ültem kiszalltam cseréltem lőttem. Azt ütöttem meg lőttem le akit akartam
2021. márc. 12. 20:36
 4/4 anonim ***** válasza:
A nyilak általéban csak a játékok elején vannak, mint afféle tutorial. Persze nem akarom védeni a raidet, ritka szar egy játék. Milyen duma az hogy "lány létemre"? :D Bárki játszhat bármivel.
2021. márc. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!