Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nem megy a valorant,128-as...

Nem megy a valorant,128-as hibakód.Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Amikor indítanám a Valorantot kiírja hogy:Vanguard Anti-cheat has not been initialized.... Error code:128

Sok helyen utánaolvastam hogy mit csináljak,youtube videók alapján beállítottam már rengeteg mindent ami másoknak segített de így sem működik csak ugyanazt írja. Első nap mikor letöltöttem tudtam játszani pár órát,másnap már ez a hiba fogadott. Valaki tudja hogy mit tudnék tenni vagy akinek volt már ilyen mi vállt be?



2021. ápr. 14. 22:22
 1/2 anonim ***** válasza:

3 lehetoseg van

Inditsd ujra a clienst


Vagy (szerintem ez lesz a jo) a talcadon jobb alul a felnyilra ha ranyomsz zard be a Vanguardot es probald meg igy


Akar ez is jo lehet, torold le a vanguardot nem a jatekot a vanguardot es inditsd el igy ekkor letolti majd maganak.

2021. ápr. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ezeket már mind próbáltam és még mindig nem jó,köszi azért
2021. ápr. 15. 13:05

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!