Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Régi PC játék neve mi lehet?

Régi PC játék neve mi lehet?

Figyelt kérdés
Régen mikor gyerek voltam a pentium 4-es gépek idejében mikor még 64 mb-os számítogépemet megkaptam kaptam gyerekként akkoriban gyerekeknek szánt újságokat amik mellé voltak ajándékba játék lemez. Na most volt olyan játék ami arról szólt hogy lekellet fotózni az állatokat minél gyorsabban hogy el ne menjenek mint a tyúkvadászat esetében is és ha sikerült lefotózni akkor megszerezted azt az állatott mint pontnak. Igyekszem jól leírni szükségem volna a játék címére mi lehetett az. Köszi előre is a válaszotokat volt benne több féle pálya is sok állatott lehet fotózni az is lehet valamelyik mese játékhoz volt csapva ez a játékmód egészen pontosan nem emlékszem a további részletekre ha lefotóztad ki is mondta az állat nevét is. Előre is nagyon köszi a segítségeteket!
máj. 23. 01:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Tippek:


Valamelyik Amazon Trail játék.

[link]

[link]


Virtual Safari.

[link]

https://www.youtube.com/watch?v=jhVRem082Hs


Scavenger Hunt Adventure: Africa (1994).

máj. 23. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem erre gondoltam hasonló mint a Tyúkvadászat.és Cartoon-os grafikája volt
máj. 24. 01:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Duck Tales - The Quest for Gold (1990)?

https://www.youtube.com/watch?v=f8R3YOYOg9E&t=120s

máj. 24. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem ilyen régről igazából 2000-es években volt már és rendes pc game nem komodoros régi ahogy írtam a pentium 4-es gépek világában. és cartoon game volt nem pixeles gameről van szó. de köszi szépen a segítség adási és a kutakodást
máj. 25. 02:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!