Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy lehet Minecraft szervert...

Hogy lehet Minecraft szervert csinalni?

Figyelt kérdés
Egyetemen a haverokkal szorakozasbol osszedobtunk koleszban egy eleg zsir mapot, viszont igy, hogy virus van meg nincs kolesz mar jo ideje nem jatszottunk. Mindannyian megirtuk mar a szakdogat szoval elkezdenenk ujra jatszani, de mivel van koztunk200-300 km necces az, hogy osszegyuljunk. Nem ertek egyaltalan a programozashoz meg ilyesmi, meg ugy a szamitastechnikahoz sem nagyon. Van valaki aki tud segiteni hogyan lehetne ingyen szervert letrehozni, hogy folytathassuk az elettelen eletunket a mapon? Koszi szepen a valaszokat ! 23F

2021. ápr. 26. 11:12
 1/6 anonim ***** válasza:
79%

Ha egyszerűen akarsz szervert kreálni, csináld az [link] -on, ahhoz nem kell tudni semmit, megcsinálja helyetted. Magyarul is van. (be tudsz jelentkezni más fiókokkal is pl. Facebook, Google)

Tippek:

nézd végig a beállításokat, állítsd be mindent

ha crackelt a kliense legalább egyötöknek, akkor már az online módot ki kell kapcsolni (Crackelt: Be)

indítsátok kreatívban a szervert, csak a játékon belül váltsatok túlélőben, ha azon akartok játszani. (képes csalni elektromos creepereket, full diaszettes csontikat spawnol stb.)

a világot mappaként vagy archívumként is fel lehet tenni

indítás után meg kell várni, amég betölt, várólista hosszától függően

2021. ápr. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
#1 ijjj teso, na ezt jol megkaptam... :( Allitolag nem egy adekvat megoldas az ekezetnek hianyat helyesirasi hibanak nevezni, fokepp online szferaban. Btw bocs, hogy eddigi eletem nagyreszeben angolul irok es beszelek a kulfoldi egyetem vegett es bocsi, hogy mar 15 eve nincs magyar billentyuzetem, mert folosleges szamomra... :( hidd el a magyar billentyuzet ugy hianyzik nekem, mint te a baratnodnek...
2021. ápr. 26. 12:11
 3/6 A kérdező kommentje:

#2 iszonyatosan nagy koszi! 🤙🏻 Remeljuk sikerul is, ha a minecraft online szferaban jarsz, irj ram, fel jossz a szeronkra es meghivunk egy laza steakre 😅

Koszi ❤️

2021. ápr. 26. 12:13
 4/6 anonim ***** válasza:
62%

rendben, mehet...

csak idén érettségizek, de utána. Nem fogom elfelejteni :)

2021. ápr. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
12%
Ha ennyire angol barát vagy akkor angol oldalakon kéne kérdezgetned. Ez itt magyar oldal, tessék magyarul is írni. Hogy ezt egy egyetemista nem tudja, szégyen...
2021. ápr. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Lol haver. 😂 Elegge beuthetett a karanten idoszak. Ennyi erovel a -kene- helyett irhattad volna, hogy kellene. Viszont ez meg mindig Offolasnak szamit es gyik. szabalyzat ellenes. Ha ennyire erdekel a szabalyossag, akkor ezt tudnod kellene. 🙃 Szoval az ilyen irrevelans valaszokat inkabb kerulnem. 😁 Attol, hogy egyetemista valaki nem jelenti azt, hogy okos vagy ertelmes...peldanak okaert volt olyan hallgato aki a ly-j kozotti kulonbseget nem ertette. Azota lediplomazot es mar a doktori fele vette az iranyt. Nyilvanvalo, hogy fontos a helyesiras. Viszont ameddig ekezet nelkul is ki tudom magam ugy fejezni, hogy megertsd mi a kerdes es a reakciom, addig szerintem ertelmetlen foglalkozni vele...plane online szferaban felesleges. Az ilyen jellegu viselkedest mindig valamifele indikator viselkedesi formanak konyveltem el... vagy az intelligencia hianyossagat jelzi, vagy azt, hogy a szemely,aki kijavitja a masikat kisebbsegi komplexussal kuzd es igy szeretne figyelmet kapni. Remelem te semelyik sem vagy. Ha megbantottalak, akkor elnezesed kerem, tavol alljek tolem a szemelyeskedes.
2021. ápr. 26. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!