Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » The elder scrolls online...

The elder scrolls online summerset elfut önmagában, illetve van crossplay?

Figyelt kérdés

Még 2018-ban megvettem a fent említett játékot xboxra, viszont tárhely hiányában nem tudtam telepítni. Ma viszont az egyik barátomnak meséltem és megtetszett neki a játék, és hogy tudjunk közösen játszani majd én is letöltöm valahogy.

1. Én úgy tudom az elder scrolls online summerset egy DLC, önmagában futni fog a gépen?

2. Van crossplay? (pc-d xbox-ossal pl)

Légyszi olyanok válaszoljanak akik ismerik a játékot, trollokra nem vagyok kíváncsi



#PC #játék #Xbox #Elder Scrolls #elderscrollsonlinesummerser #corssplay
2021. ápr. 26. 13:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem fut önmagában és nincs cross play
2021. ápr. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De amikor telepíteni próbáltam kb 300GB volt az egész, egy kiegészítő annyit tárhelyet foglal?
2021. ápr. 26. 15:38
 3/7 A kérdező kommentje:
Most nézem a dobozt, nem lehetséges hogy egy bundle-t vettem meg? Mert azt írja hogy Tamriel, ill. Summerset sziget elérhető
2021. ápr. 26. 15:44
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mit vettél meg.
2021. ápr. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azthiszem ezt: [link] de 3 éve vettem, így nem tudom biztosan
2021. ápr. 26. 21:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem játszom Elder Scrolls Online-nal, de ezek a külön megvásárolható nagy kiegészítők tartalmazni szokták az alapjátékot és az összes többi kiegészítőt addig amit reklámoznak az elején. Így volt például a Destinynél is. Abból is volt időnként egy új változat és az összes addigi dologot beletették az alapjátékkal együtt. Hiszen akkor nem tudnál játszani, mert DLCk önmagában nem indulnak el.
2021. ápr. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2021. ápr. 27. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!