Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Online Scrabble játék -MAGYAR...

Online Scrabble játék -MAGYAR nyelvű- létezik olyan, ahol lehet idegenekkel vagy pedig robottal játszani?

Figyelt kérdés

Számítógépen játszható is és okostelefonon játszható is érdekelne!

Igazából találtam egy "word crex" nevű applikációt, de úgy tűnik halott, senki nem játszik, és egyedül nem enged.

Szeretnék valami működőképest!


Aki ismeri ezeket, érdekelnének a vélemények, tapasztalatok is!



2021. ápr. 21. 11:13
 1/5 anonim ***** válasza:

A WordCrex szerintem nem halott, de valószínűleg nagyon kevesen ismerik. Valószínűleg hasznos lenne alakítani egy magyar Facebook csoportot neki - ahogy van pl. a WordBlitznek -, és ott szervezni játékokat. Én használtam egy darabig, de nem tartom szerencsésnek a toldalékolós szótárát, van amit elfogad, van amit nem. (Egyébként a WordBlitz-cel is ez a helyzet, bár az egy más típusú játék.) De legalább játszható magyarul.


Scrabble3D néven van ingyenes, számítógépen játszható változat. Offline lehet játszani egyedül vagy 1-3 gépi játékos ellen. Állítható az erősség, változtatható a tábla, a betűkészlet, a szabályok, stb. Online lehet játszani egy nemzetközi szerveren, van fent néhány magyar is, bár vannak akik nem játszanak idegenekkel. Hátránya, hogy nem webalapú, hanem fel kell telepíteni a számítógépre. Innen tölthető le: [link] A Magyar Online Scrabble Közösség Facebook csoportban van hozzá némi segítség.

2021. ápr. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A cím helyesen: [link]
2021. ápr. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
KÖszi az infókat!
2021. ápr. 24. 07:40
 4/5 anonim válasza:

Lehet már nem aktuális, de ez hasonló mint a Scrabble és lehet játszani bárkivel:

[link]

2023. okt. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ó de, a szórakoztató időtöltés mindig aktuális. :)

Köszi, majd megnézem!

2023. okt. 13. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!