Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends tutorial...

League of Legends tutorial nem indul. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Nem rég töltöttem le a játékot, de egyszerűen nem akar elindulni a tutorial. Akár hogy kattintgatok rá, semmit nem akar csinálni. Valaki tudja esetleg hogy mi lehet a baj?

(megjegyzés: 2 profilom van ugyan arra az email címre, mivel az elsőt elrontottam. Nem tudom hogy ez lehet e probléma.)



2021. ápr. 30. 09:26
 1/3 A kérdező kommentje:
Kiléptem a játékból majd vissza, és már nem mutatta a tutorial-t. Szóval félig meddig megoldódott.
2021. ápr. 30. 11:35
 2/3 milkyshooky válasza:

szia!

nem tudom, hogy jutottál-e már valamire, de azért leírom, nem vesztek semmit vele :D

szóval a kliensbe a 'játék'-ra kattintva (a bal felső sarokba), az 'edzés' menüpont alatt szintén az edzésre kattintva tudod újra játszani a tutorial-t :D Remélem tudtam segíteni!

2021. máj. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Már megoldottam, és újra telepítettem a játékot, mostmár tökéletesen működik. A tutorialt hosszas keresgélés után megtaláltam, de azért nagyon köszi! 😊
2021. máj. 3. 00:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!