Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha megvettem a Destiny 2...

Ha megvettem a Destiny 2 Legendary Collectiont anno 23 ezerért, és most kitörölték az egész alap kampányt, dlcket amiket,szerettem volna játszani), adtak valamit kárpótlásul amiről lemaradtam esetleg? (pl játékpénzt vagy csak megvettem, és nincs meg?

Figyelt kérdés
Vagy hogy van ez hogy megveszem valamiből a legdrágábbat, és törlik a tartalmait? Ez mi?!

2021. máj. 2. 08:33
 1/5 Kedves Vezető ***** válasza:
100%

Legendary legal behúzás.. :D

Tudtommal semmit nem adtak, sőt még büszkék is voltak rá hogy csökkentették a file méretet.

2021. máj. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Semmit sem kaptál :(

Az egész pénz lehúzás volt

2021. máj. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hihetetlen, hogy még ennyi idő után is játszik valaki vele (és megveszik a kiegészítőket is!), ennyi szívatás után. A világ egyik legjobb FPS játéka, amit teljesen tönkrevágtak az idióta design-döntésekkel.
2021. máj. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Értem.

Még a store ban is benne vannak a Legendary Edition hoz kapott dlck, de nem tudom letölteni.

Akkor most van egy díszdobozos Destiny 2 Legendary Editionom, amiből az epikus kampányt is kivették a dlckkel együtt? Tehát nem ér semmit. Dehát megvettem, nem értem akit zavar a sok hely, akkor Én és akik megvették, miért nem tudom/tudják letölteni legalább dlcként amit megvettem/megvettünk.

2021. máj. 2. 18:16
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2021. máj. 2. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!