Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Úgy tudom hogy a PS5 digital...

Úgy tudom hogy a PS5 digital editionnek nincs lemezmeghajtója, és hogy csak a PS Store-on lehet hozzá játékokat venni, szóval hogy nem tudja a dobozos változatot lejátszani. Azzal hogy nem lehet dobozos játékokkal játszani, mit veszítünk?

Figyelt kérdés

2021. máj. 9. 16:27
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Azt, hogy ha egyszer bezár a store, a konzol gyakorlatilag paoírnehezékké változik, míg a lemezes egészen addig le tudja játszani a lemezes játékokat, amíg a hardver működőképes.
2021. máj. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Olyan szinten sohasem fog bezárni a Store, hogy ne tudd letölteni a játékokat, szóval sohasem fog papírnehezékké változni.
2021. máj. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De akkor minden játék aminek van dobozos verziója ps5-re, az fent van a Playstation store-on?
2021. máj. 9. 18:15
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2021. máj. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Okés, köszi :)
2021. máj. 9. 21:00
 6/8 A kérdező kommentje:
De, abban az esetben ha minden játék ami dobozos fent van Ps store-on, akkor miért érné meg bárkinek megvenni a drágábbik ps-t?
2021. máj. 9. 21:20
 7/8 anonim ***** válasza:

Mert sok esetben a bolti játék olcsóbb mint a digitális. (PS4 Last of Us 2: 19e vs 24e Ft, PS5 Demon souls: 25.5e vs 27.5e Ft)

Mindenfajta Collector's edition kiesik mert az is dobozos játékkal jön.

Ha letörölsz egy játékot nem mindegy hogy 50Gb + 10Gb patch vagy 10Gb patchet kell letölteni. Mo.-on jó az internet de Amerikában még mindig rengeteg adatmennyiségben limitált csomagot értékesítenek + náluk pl. a sebesség se a legjobb.

Mert sok esetben olcsóbb venni egy használt játékot. (Demon souls: 20e vs 27.5e Ft)

UHD Blu-ray lejátszó.


+1

Az #1-esnek igaza van részben. Ha valami miatt lelövik a PSN-t, mondjuk tönkremegy a Sony (nem valószínű, de megtörténhet vagy valami más) akkor a licenc szerver sem lesz elérhető így a digitális játékokat nem lehet majd letölteni, aktiválni, még lemezes játékoknál csak a patcheket 'veszted el'. Nem hiszem hogy történne ilyen, vagy ha igen majd 15-20 év múlva lövik le ők, de a lemezt nem vehetik már vissza. Olyan 'Nem adom, enim mucita!' feeling.


[Disclaimer]

Online nem vadásztam az árakat az első bolt árait pakoltam be, lehet máshol olcsóbb vagy drágább, de ma, ennyiért meg tudnám venni a felsorolt játékokat. PS Storeban egyik játék sem volt leértékelve és a talált boltban sem volt feltüntetett akció.

2021. máj. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

nem tudsz haszált játékokat venni, a kijátszottat eladni.

ezzel együtt pl. vagy 2 éve nem volt lemez a ps4-esembe, egy lemezes játékomat nem adtam még el, tehát nekem tök felesleges a lemezes verzió.

2021. máj. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!