Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az eddigi Resident Evil...

Az eddigi Resident Evil játékok zombikról-szörnyekről szóltak? Ha igen, akkor a 8. részbe hogy kerültek bele természetfeletti képességekkel rendelkező karakterek, boszorkányok, vérfarkasok?

Figyelt kérdés
Nekem maga a játék nagyon tetszik, de valahogy nem értem, hogy a zombiktól hogyan jutottak el idáig. Egy korábbi századot idéző falu, kastély stb. Egy teljesen új, más sztorinak tudnám elképzelni.
2021. máj. 13. 14:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Már a 4-5-6. rész is szakított a zombis-vírusos alaptémával. A 4. rész is inkább volt gótikus TPS, mint RE játék.

Amúgy te végigjátszottad? Nem akarok spoilerezni, de ha megismerted a történetet, akkor tudhatod, hogy itt a "vámíroknak" és "farkasembereknek" sokkal több köze van a tudományhoz, mint a természetfelettihez.

2021. máj. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Már a Resident Evil 7: Biohazard is instant egy új sztorival indult, főszerepben Ethan Winters, aki a rejtélyes körülmények között eltűnt feleségét keresi egy vírussal megfertőződött család farmján. A Resident Evil 8: Village pedig a 7. rész sztoriját viszi tovább, annyi a különbség hogy ott már van egy kislányuk, őt rabolják el. Mint ahogy az előttem lévő írta, már rég elhagyták a zombikat, ezt váltotta fel teljesen új koncepcióval a 7. rész. Személy szerint pedig nagyon jó döntést hozott a Capcom, a Village pedig egy fantasztikus játék lett szerintem.
2021. máj. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

"Személy szerint pedig nagyon jó döntést hozott a Capcom, a Village pedig egy fantasztikus játék lett szerintem."


Szerintem meg nem!

A 7.-8. rész már nem Resident evil csak a neve.

A régi resident evilből nagyn jó filmek készültek (kaptár) de vajon a 7.-8. ról is lehetne ilyen jó filmet csinálni?

Persze hogy nem! Mert gagyi vicc sablonos, klisés az egész.

2021. máj. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
57%

"Mint ahogy az előttem lévő írta, már rég elhagyták a zombikat, ezt váltotta fel teljesen új koncepcióval a 7. rész. "


Ez így nem teljesen igaz, van kapocs a részek közt:


https://www.youtube.com/watch?v=M71QOp7yGrg


A 7. és 8. rész inkább amolyan mellékág, mint a resident evil revelations részek.

2021. máj. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#3: "A régi resident evilből nagyn jó filmek készültek

Inkább atomgagyi, hulladék popcornfilmek.

"de vajon a 7.-8. ról is lehetne ilyen jó filmet csinálni?"

Ki nem sz**ja le? Ha filmet akarok nézni, filmet nézek. Ez pedig játék.

2021. máj. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Inkább atomgagyi, hulladék popcornfilmek."


Hülyeségeket beszélsz.

1. Jó story.

2. Látványos akció jelenetek.

3. jó színészek.

És az már csak hab a tortán hogy sok benne a jó metál zene:)


"Ki nem sz**ja le? Ha filmet akarok nézni, filmet nézek. Ez pedig játék."


De filmet csak olyan játékról lehet csinálni aminek jól kidolgozott kerek története van, a re 7-8ban ez nincs meg.

De hiába hőzöngsz nem hiszem, hogy a resident evil folytatása még mindig Ethanékről fog szólni, azt már ki maxolták.

Hacsak Ethan nem megy el valami mocsárba a hugáért. xD:)

2021. máj. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!