Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy lehet megcsinálni a...

Hogy lehet megcsinálni a witcher 3 ban a véres bárós küldetést gyorsan, amikor a báróval megyünk a lányért?

Figyelt kérdés
Amikor nem kell szrkodni az erdő asszonyaival, stb..

2021. máj. 16. 23:39
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan melyik részre gondolsz? Nem igazán vannak benne kikerülhető részek, ha arra gondolsz amikor elmész a Báróval a mocsárba és találkozol a Báró lányával, ott csak néhány beszélgetés meg egy Lightosabb "Bossfight" lesz.
2021. máj. 17. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Nemrég elkezdtem a játékot, és az első végigjátszásnál mikor elküldött a báró a lányáért, majd visszajöttem mondani hogy nem jön, elmondta a teljes igezságot a feleségéről és elindultunk a lányért, legalábbis hogy segítsünk kiszabadítani az anyját.

Nem kellett a barlangba mászkálni a varázsócsajjal meg ilyenek, egyből mentünk oda.


Egy megátkozott helyszínen volt egy nagyon epic boss fight, azután egy kunyhóban lehetett választani 3 baba közül hogy az anyja kiszabaduljon.

Én a jót(amiről mesélt a báró) , a lilavirágosat választottam, az anyáról lejött az átok, a báró meg felakasztotta magát.


Nos ezt szeretném elkerülni és új játékot indítottam, már ujra is installáltam 2x, de mikor elmegyek a lányért, majd visszajövök, sosincs olyan hogy eljönne a báró érte.


Azt szeretném ha a báró és a lánya életbe maradna.


[link]


Itt is irják hogy valamikor ez nem megy. De mondom, így egész hamar megoldódott a családi ügyek quest.

Ennyit találtam róla, de hiába csinálom így, nem jön a báró, csak elküld megkeresni a feleségét.

2021. máj. 17. 08:08
 3/24 A kérdező kommentje:

[link]


Ez a küldetés jött mikor elmondtam a bárónak hogy nem jön a lány.


Na, ez után akasztotta fel magát a báró, azt szeretném elkerülni.

2021. máj. 17. 08:18
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom te miről beszélsz, de a barlangban mászkálás a varázslócsajjal egy főküldetés,ahogy az erdő asszonyai is, nem tudod kihagyni őket. Ezeket megkell csinálnod annak érdekében, hogy haladj. Nincs "gyorsabb" megoldás.

Ahhoz, hogy életben maradjon a báró és a felesége, csak megkell ölnöd a fában a szellemet. A lánya mindig életben marad.

2021. máj. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Én is vagy ötször végigjátszottam, de bármit válaszoltam és bármerre mentem, mindig ugyanaz lett a vége. Sehogy nem lehetett "megúszni" az általad említett dolgokat.
2021. máj. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

De meglehet, linkeltem is, egy babát kell választani, ekkor megtörik a feleségéről az átok, de meghal, majd a báró felakassza magát.


Csináltam ezt úgy hogy nem mászkáltam a barlangban a csajjal, tudom h van olyan rész is, de rögtön az eleje fele, mikor visszatérünk a hírrel hogy hol a lány, ekkor

elindulunk a báróval a lányért, találkoznak az erdőben, és van egy boss fight, ez után jön a baba választás. Aminek lehetnek több következményei


Pl hogy meghal az anya és felakasztja magát a báró.

[link]


És ez az eleje fele van.

2021. máj. 17. 12:32
 7/24 A kérdező kommentje:
Mikor elküldi a lányért, és visszatérünk egyedül, de nem mindig ajánlja fel ezt az opció t, írják is a linkben, de nem jöttek be azok a tippek.
2021. máj. 17. 12:35
 8/24 A kérdező kommentje:
Ugyan ezt a questet szeretném, csak másik babát választani.
2021. máj. 17. 12:36
 9/24 A kérdező kommentje:

[link]

Ezt.

Ez után jön egy bossfight, majd a baba választás.

2021. máj. 17. 12:46
 10/24 anonim ***** válasza:
83%

Mint írtam,Keirával KELL mászkálnod a barlangban,FŐKÜLDETÉS, nem tudsz anélkül tovább menni a bárós küldetésben.Ezért hívják főküldetésnek.Ez vonatkozik a többire is.


A babás részt úgy kapod,hogy kiszabadítod a szellemet a fából. Ha ezt csináltad akkor Anna mindenképp meghal,meg a báró is, szóval hiába akarsz happy endinget . Ahhoz,hogy túléljék, megkell ölnöd a lényt a fában és nem lesz semmi babaválasztás. Ennyi.

2021. máj. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!