Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA V online milyen? Miket...

GTA V online milyen? Miket lehet csinálni? Vannak mondjuk küldetések vagy feladatok amiket közösen kell megcsinálni? Jöhet jó hosszú tapasztalat meg ilyen kis ismertető.

Figyelt kérdés

2018. okt. 10. 15:08
 1/4 anonim ***** válasza:
4%

Szerintem egy kalap szar.

Az éppen aktuális totál gagyi játékokat nyomja mindenki, mert a Rockstar azért fizet

A pénzből meg mindenféle szart tudsz venni.

2018. okt. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Attól mert neked nem tetszik még nem gagyi, de legyen igazad. Kösz a hasznos választ.
2018. okt. 10. 16:22
 3/4 anonim ***** válasza:
vannak. missziók és heistek is. üzleti vállalkozásaid lehetnek.vehetsz ezer féle járművet
2018. okt. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2020 van, még mindig szar. Én nem az első válaszoló vagyok, mint azt a százalékban is láthatod, de ugyan ezen a véleményen vagyok. Miért?

Közösség: 40% Hacker, 30% toxic orosz/román, 25% "ősjátékos", 5% normális játékos, akikből 3% így is AFK hónapok óta.

A szerverek szánalmasak, Heist közben 5× kidob, kifagy, Disconnectel (és ez nem a "szar net miatt", mert Mindenkit egyszerre kapcsol le azzal a szöveggel, hogy "Connection Error", de se Discord-on, se Twitchen (mivel streamelt is valamelyikünk) nem volt probléma, csak a játékban), sőt, van, mikor a motor klubbos, bunkeres, egyéb küldetéseket csinálnád, 15 perced van megcsinálni, amiből 5 perc az út (mert azt a lassú fost amit ad küldetés-járművet, amit kötelező magaddal rángatnod), amiből 5 percet utazol MINIMUM, ha nem zavar meg más játékos, és még akkor is 5 pontra kell elvinned a cuccokat, olyan helyekre, ahova nem is tudsz rendesen, egyenesen bejutni,csak ha már 3 perccel ELŐTTE te máshova kanyarodtál le, át két hegyen, egy kocsmán meg egy fél rendőrcsordán, és így is kihagysz 1-2 pontot, mert LEHETETLEN bejuttatni oda a küldis járművet, majd a küldetés végén gondol egyet a játék és a pénz jóváírása helyett inkább egy hibaüzenetet dob a pofádba, ledob a Session-ből, majd mikor visszadob, a stock-od eltűnve, pénzed sehol és lesel hogy most mi a franc van.

A supportról ne is beszéljünk, 8 hónapja írtam nekik 4 emailt, 2 hibajegyet, de azóta SE reagáltak, amire nem lehet megfelelő magyarázat, sőt, elfogadhatatlan amit csinálnak. Ebből is látszik, hogy CSAK és kizárólag az "extra tartalmakból" származó bevétel érdekli őket, semmi más.

2020. máj. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!