Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Steamen lehet készpénzzel...

Steamen lehet készpénzzel fizetni?

Figyelt kérdés

Nincsen számlám, de nincs ilyen opció, pedig nagyon kell a TF2 premium!!!

Vagy esetleg itt van olyan, aki elvinné nekik helyettem?



2021. máj. 24. 17:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%

Mi az elképzelésed erről?

Bedobálod az aprót a gépházba? XD

2021. máj. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem, ezért kérdeztem, hogy valaki elvinné-e helyettem nekik, gondolom van valami székhelye a Steamnek.
2021. máj. 24. 18:09
 3/15 anonim ***** válasza:
84%
Igen Amerikában van székhelyük de kétlem hogy onnan neked futárt fognak küldeni.
2021. máj. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%
Inkább kérd meg anyukádat, hogy töltsetek fel az ő kártyájáról, te pedig kifizeted.
2021. máj. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
41%
Én mindig lábpénzzel szoktam titokban.
2021. máj. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
55%
Sajna idehaza sokan még mindig rettegnek az internetes fizetéstől, nehogy "lenyúlják a kártyájukról az összes pénzt". Pedig ezerszer biztonságosabb, mint a készpénz.
2021. máj. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Lehetséges. Léteznek ajándék/feltöltőkártyák, amit boltokban megválthatsz készpénzzel, aztám a játékokhoz hasonlóan aktiválod a Steam fiókodban. A rendszer többé-kevésgé ugyanaz, mint a PSN/Xbox Live! előfizetési kártyák vagy a prepaid telefonok feltöltőkártyái voltak.


Az árukereső most ezt dobja fel: [link]

Viszont ez a bolt elég durva ráfizetés most. Ezeket a kártyákat általában névértéken adják a boltok és itt most az 50€-s feltöltésért 70€-nyi forintot kérnek. Valószínűleg a bolt maga megveszi külföldön és itthon profit+ÁFA rárakásával adja jóval drágábban. Érdemes hivatalos viszonteladót keresni.


Például szét lehet nézni a legközelebbi MediaMarktban is, ott is szoktak ilyen feltöltő kártyák lenni. Például PS Store kártya névértéken van náluk: [link]

2021. máj. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
5. vagyok, ez a kategória nem a humor-kategóriában volt eredetileg? Mert akkor bocsi.
2021. máj. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

De, humor kategória volt, de azért köszi a válaszokat.

(Minek helyezték át ide?)

2021. máj. 24. 20:08
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom; lehet, hogy azt hitték, hogy komoly
2021. máj. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!