Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rendeltem egy csomagot, amit...

Rendeltem egy csomagot, amit ki hozott a GLS futár és azt mondta nem lehet bankkártyával fizetni csakis készpénzzel, ilyen lehet?

Figyelt kérdés
Pechemre nem volt nálam annyi pénz így hétfőn hozzák vissza a csomagot, úgy voltam vele biztos ki lehet fizetni az utánvétet bankkartyával is.
2021. ápr. 16. 13:14
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Miért? Lehet futárnak egyáltalán bankkártyával fizetni? Én még olyat nem láttam.
2021. ápr. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lehet bankkártyával fizetni, 1 hónapja is azzal fizettem. Nem gondoltam volna hogy ez lesz
2021. ápr. 16. 13:35
 3/6 anonim ***** válasza:
75%

Első! Már piaci kofa mellett is láttam mobil terminált.

A legtöbb futárcégnél lehet bankkártyával fizetni. Olyanoknál is, amelyik egy-egy áruház termékét szállítja csak, és azoknál is, amelyek bárkitől bárkinek.


Olyant tudok csak elképzelni, hogy átmeneti üzemzavar miatt nem lehetett nála fizetni, mert egyébként mindegyik kocsin van terminál.

2021. ápr. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom, ránézett a csomagra és azt mondta csak készpénzzel lehetséges fizetni. Romániából rendeltem egy pc játékot de soha többet onnan:)
2021. ápr. 16. 13:54
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A futár ránézett a csomagra, te viszont – eszerint – nem néztél rá a GLS honlapjára, azon túl, hogy a futártól sem kérdezted meg az okát.

Azért, az általánosító kérdéstől, hogy lehet-e a GLS futárnál kártyával fizetni, elárultad a konkrét esetet.

A Magyarországon feladott csomagokon kívül, a Szlovákiában, a Cseh Köztársaságban és a Szlovéniában feladott utánvételes csomagok esetén lehet bankkártyával is fizetni (BankCardService).

A Romániában és Horvátországban feladott utánvételes csomagok esetén csak készpénzzel lehet fizetni (CashService).

2021. ápr. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
24%

Napokban jött csomagom a Gls-től.

Az e-mailben közölték a várható kiszállítás idejét es hogy bank kártyával is fizethetek.

Lehet nem volt nála mobil terminál vagy nem minden futárnak adnak.

2021. ápr. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!