Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA 3-ban melyik bandát...

GTA 3-ban melyik bandát utáljátok a legjobban?

Figyelt kérdés

2021. máj. 25. 22:28
A kérdező szavazást indított:
maffia
triad
colombian cartel
yardies
diablos
yakuza
red jacks
pruple nines
23 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
A yakuzát, mert ők a legerősebb, legjobban felfegyverzett banda. Szinte nem is lehet visszamenni Shoreside Vale-ba, ha már eljutottál a sztoriban annyira, hogy már ott is yakuzák vannak, mert rögtön ripityára lőnek.
2021. máj. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
vagyis *Portlandbe.
2021. máj. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Szerintem kevered őket a maffiával, a yakuza alapon soha nem bánt, csak ha rájuk lősz, és nekik csak pisztoly meg uzi van amúgy is.
2021. máj. 25. 22:47
 4/11 anonim ***** válasza:
97%
Maffia a shotgun miatt
2021. máj. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
97%
3: Igen, igazad van. Rég játszottam már vele, összefolytak az emlékek. :)
2021. máj. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
98%

Nekem a kolumbiaiak, mert az első pillanattól kezdve ellenségesek. A mafiánál legalább kapsz pár órát, hogy békében bejárd a környéket., Összeszedd az összeszedni valót, elvégezd a mellékküldetéseket.


Amúgy meg leginkább azt nem szeretem, hogy mindenki az első pillanattól tudja, hogy lőni kell rád, amint bekerülsz a látóterükbe.

Emiatt az ellenséges bandák által uralt környékeken egyszerűen nem lehet szabadon mozogni.

2021. máj. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Maffia. Ha vereted a területükön, két shoti, és halott vagy, kilövik a kocsit, veled együtt. Persze csak közelről, de nagy szopó. A kartellnél az M4 még tűrhető, de az sem könnyű eset. Csak gyorsan kell menni.
2021. máj. 31. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

A triadot senki sem említette érdekes módon, pedig rohadtul idegesítőek tudnak lenni. Na nem azért mert olyan erős fegyvereik lennének, hanem mert ők a legtöbb tagot számláló banda(más bandáknál legalábbis sosem tapasztaltam, hogy ennyire sokan támadnának egyszerre).

A maffia a legveszélyesebb ez egyértelmű, de nekik voltak a legjobb küldetéseik és onnantól kezdve, hogy megutálnak nem is nagyon lesz semmi dolgunk a területükön, simán ki lehet őket kerülni.

2021. jún. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a triád valamiért egész szimpatikus. Pisztoly meg a baseball ütőkkel tolják, de mondjuk igaz hogy többen vannak. Alapból ilyen hármas csoportokban, de talán ezek a csoportok sűrűbben, közelebb vannak egymáshoz. Ezért lehet az, ha arra jársz, csomóan rádmennek. A RJ, PN és a Diablo szerintem nem túl veszélyes. A Diablo pl pisztollyal meg baseball ütőkkel nem túl kemény. Meg ha a valósághpz hasonlítanánk őket, akkor valszeg full kokósokról volna szó (főleg a Diablo).
2021. jún. 14. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

A Gta 4-es triad az nekem is szimpatikus amúgy :-)

Ha jól rémlik a Gta 3-ban alapból egyesével járkálnak minden banda tagjai, csak akkor verődnek össze, ha valami ellenséget kiakarnak iktatni(ez vagy a játékos vagy valamely másik banda tagja aki betéved a területükre). A triadok pedig rengetegen vannak az utcán, jóformán az adott terület minden második gyalogosa triad bandatag.


A Diablo(az valami dominikai vagy puerto ricoi utcai banda, szóval tényleg bódult állapotban mászkálhatnak :-) ) meg csak akkor veszélyes, ha nincsen nálad fegyver és gyalogosan mész a területükön.

A RJ és a PN nem is tekint közellenségnek, de veszélyesek lennének mert csomónak géppisztolya van. Velük kapcsolatban fura, hogy tök úgy viselkednek mintha egyazon banda tagjai lennének, pedig amúgy elvileg közel sincsenek annyira jóban.

2021. jún. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!