Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit tegyek? Többi lent.

Mit tegyek? Többi lent.

Figyelt kérdés
Én szeretem gyűjteni a lovakat. Holnap anyuval elmegyek a Müllerbe Esztergomba, és tudom hogy ott vannak a Galupy Unikornis póni figurák. Megvan már belőlük 2 db és bevallom hogy most 26 évesen is szeretném még gyűjteni mert nagyon tetszenek, de ha anyu meglátja, hogy Gyereknap alkalmából ilyet akarok venni, nemet fog mondani. Tudom, hogy ciki, ha még 26 évesen is ilyenek gyűjtök, de szeretném ha anyu beleegyezne.

2021. máj. 27. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
26 évesen miért kell anyád beleegyezése? :D
2021. máj. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Én 25 vagyok és kb. 130 Funko Pop figurám van, egyik előtt se kértem ki anyámék beleegyezését, max párat megmutattam nekik. XD
2021. máj. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem leírni, hogy az elsőt próbaképpen vettem, hogy lássam, hogy milyen és akkor még akciós volt. A második már nem volt akciós de még így is nehezen vettem rá. Egy harmadikkal hogy járnék? pozitív válaszokat kérek.
2021. máj. 27. 21:27
 4/6 anonim ***** válasza:
80%
26 évesen mégis mi köze van anyukádnak ahhoz hogy TE mit akarsz venni. Megveszed és kész, pontosan úgy ahogy a 2. válaszoló is írta. Nem kell ezt túl gondolni. TE gyűjtőd, TE fogod használni, TE tulajdonod lesz. Tényleg nem értem hogy anyukádnak mi köze van ahhoz hogy TE mit akarsz venni a saját pénzeden? Talán ő is a jóváhagyásod kéri mikor vásárol valamit? Persze hogy nem.
2021. máj. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Menekülj, amíg teheted. Nem gúnyolódom, nem viccelek. Ha egy 26 éves embernél ilyen kérdés felmerül, ott olyan súlyos irányítási-elnyomási tényezők vannak a háttérben, amiket túl késő kezelni. És sajnos a legtöbb esetben az érintettek nem is látják, hogy mekkora a baj, mert nincs viszonyítási alapjuk. Én 19 évesen már inkább fizettem a méregdrága albérletet, mint hogy egy percig is otthon maradjak a szüleim vezénylete és irányítása alatt. Szerettem őket, most már újra jóban vagyunk, de akkoriban olyan szinten akarták eldönteni az egész életemet, amit nem tűrhettem tovább. Az idő engem igazolt.

A játékok témájában: a barátnőm nagyon nagy szegénységben nőtt fel, minden vágya egy Barbie baba volt, de persze nem kaphatott, csak valami gagyi utánzatot. Most már jól keres, eBayen felkutatta megvette a régi Barbie babákat, amiket ő csak a tévéreklámokból vagy a kirakatokból ismert. Nem játszik velük, a legtöbbet ki sem bontja, csak boldog, hogy végre megvannak. Senkinek semmi joga ítélkezni felette. Ami boldoggá tesz, az jó dolog, és kész. Annyi nyomorúság van a felnőtt világban, hogy minden lehetőséget meg kell ragadni.

2021. máj. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Dolgozol? Van saját kereseted?
2021. máj. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!