Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek is gyenge és...

Szerintetek is gyenge és idegesítő játék lett a dark souls 2?

Figyelt kérdés
Első, harmadik Dark Souls és a bloodborne nagyon tetszett. Második részbe azért nem kezdtem bele, mert gameplayek alapján se volt valami szimpatikus. Egyik leárazás miatt vettem meg. Nagyon látszik, hogy a dark souls főkreátora Hidetaka Miyazaki nem vett részt benne. Ez olyan, mintha a Gyűrűk Ura második részét nem Tolkien írta volna vagy a Harry Potter és a titkok kamráját Rowling helyett más írta volna. Emiatt tele van hibával a ds2. A játék eleje számomra maga a pokol volt, amikor egyszerre csomó ellenfél támadt, adp stat miatt a dodgeolás borzalmas volt az elején, estus ivás nagyon lassú volt, last giant és a pursuer boss nehézsége között borzasztó nagy volt a szakadék. Last giant elsőre lement, pursuert az elején sehogy sem tudtam legyőzni, teljesen kétségbe voltam esve, hogy mi a fene van, utána olvastam, hogy későbbre kell hagyni elkell menni a heide towerbe. A játék rengeteget szopat, shrine of amana volt az egyik legrosszabb videójátékos élményem. Nem azt gondoltam, hogy azért volt rettenetesen nehéz helyszín, mert kihívást nyújt hanem, mert csak szopat. Alapjátékot végigvittem, most jönnek a dlc-k, de valahogy nem vagyok annyira izgatott, mint a ds1, 3, bloodborne dlc esetében.
2021. máj. 27. 22:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkább pont az a legjobb.
2021. máj. 28. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem. A legtöbb DS1 játékos csak azért utálta, mert MÁS volt. Pl. őrjöngtek az ellenfelek újjáéledése miatt, engem ez soha nem érdekelt. Dühöngtek azért, mert a sötétben fáklyát kell gyújtani, és a fáklya nem ég örökké, hanem elhasználódik! Na és akkor mi van? A karakterem lassabban issza az Estust, mint a DS1-ben! Igen, mert ez egy másik játék.

Én imádtam a DS2 világát, még ha a pályatervezés kicsit fura volt is. A PvP pedig messze a legjobb volt az egész sorozatban.

Ha meg kell nevezni egy "legrosszabb" játékot a franchise-ban, akkor az a DS3 lenne.

2021. máj. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%

Nekem ami tetszett ds2-ben: nem lineáris, power stance, minden build jó és használható, sztori, durability tényleg számít, működő poise.

Ami nem tetszett: soul memory, scholar of the first által megváltoztatott néhány dolog értelmetlen, túl sok heal item (ennek kompenzálása a lassú heal, tehát ha rosszul ütemezed halott vagy).


Szreintem ds1 a legjobb, mára kicsit idejétmúlt és könnyű, de mégis csak itt kezdődött minden, ezért a hangulat és sztori verhetetlen. DS2 egy jó folytatás újdonságokkal, mint pl a powerstance, a pvp tökéletes volt, ds játékok közül a legjobb dlc-k. Bloodborne nagyon jó lehetne, ha tudná tartani legalább a 30fps-t és a fegyverek nagy része nem lenne vacak. És a ds3.. hát, 2 lépés előre, 3 hátra. DS2 fejlesztései figyelmen kívül hagyva, nincs pl. powerstance, poise nincs (illetve a hyperarmorhoz adódik hozzá lol) elég röhejes, mikor a teljes páncélzatban feszengő karaktered egy hitboxa legszélét meglegyintő kis nyíltól eljátsza a nagyhalált, csak quality build, a fume knight kardot szarrá nerfelték, sztori említést sem érdemel. Gyakorlatilag a bloodborne motorjára rácsaptak egy ds küllemet aztán egy rossz fanserviccé degradálták az egészet. És amit a legjobban utálok ds3-ban: ha megölöd egy terület bossát, utána azon a területen nem tudnak már más játékosok megtámadni, ezt valamiért azóta sem patchelték.

Szóval Bloodborne>DS1=DS2>minden létező soulslike>DS3

2021. máj. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Engem kilóra megvett anno a ds2 játék. Nem kellet utánna sok és vettem egy ps4 pro konzolt hogy játsszák a Bloodborne játékkal az is nagyon tetszett.

Majd pár hete megvettem a ds3 játékot és az.... Jónak jó volt de valahogy nem tetszett.

2021. máj. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az milyen irónikus már, hogy a híresen toxikus "git gud" community sír az adaptability miatt? :D Amúgy pursuert nem kell későbbre hagyni, ezt nem is értem, miért hoztad fel negatívumként? Amikor ds1-ben véletlen a temető felé mentél és nyakon vertek a csontik, akkor is nézned kellett egy guidot és elmondtad minden szarnak?

Megosztó a játék, de aki szereti a ds2-t, az 1000 okot fel tud hozni mellette, ds3 fanoktól még egy jó okot nem hallottam a ds3 mellett, azonkívül, hogy "myazaki".

2021. máj. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem az a baj a ds2-vel, hogy nincs rajta Myiazaki neve, hanem az, mintha nem a fromsoftware csinálta volna, olyan mint egy jól sikerült souls like játék, csak az a baj, hogy a from csinálta, emiatt szerintem az 1-hez, 3-hoz, bb-hez viszonyítva gyenge lett. 42 boss van a játékban, a mennyiség itt nagyon a minőség rovására ment. Egy boss fightot se élveztem, tele van cheap bossokkal, akiknek nincs valami jó mozgásuk csak nagyot ütnek. Fume knight harcot se élveztem, egy nameless king kenterbe veri, utóbbi nagyon nehéz volt, sokat haltam, de nem idegesített fel annyira, mint a ds2 némely bossai, mint a fume knight. Ráadásul sokuk fantáziátlan, mint a twin dragonrider, dragonslayer, ami orstein smoug nélkül, még egy smelter demon, royal rat authori, ami egy sif 2.0. Prowling magus meg mi akart lenni? Nincs ember, aki meghalt volna annál a bossnál. :D Szerintem nem gyenge a harmadik rész, igaz tényleg olyan, mint a bloodborne, de a harcrendszere, bossok, atmosztférája még jobbak is, mint az első részé.

Nem hiába nem volt ADP a bloodborne-ban, dark souls 3-ban, mert egy felesleges szükséges rossz stat volt. A másik problémám a 2-vel a stamina. Olyan rohadt gyorsan merül le, és olyan lassan töltődik fel, hogy a chlorantin ring se nagyon tud ezen nagyon segíteni. Számomra a sorrend így néz ki. Bloodborne=DS3>DS1>DS2 (demon's soulsal még nem játszottam) csak azért tartom egyenlőnek a két játékot, mert a Bloodborne chalice dungeonjai nem tetszettek annyira, nagyon önismétlődőek, és a dark souls 3 boss harcait jobban élveztem, mint a bloodbornet.

2021. máj. 31. 22:14
 7/7 A kérdező kommentje:
Számomra érthetetlen, hogy valakinek ez a kedvence.
2021. jún. 14. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!