Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Vegyek egy jó televíziót...

Vegyek egy jó televíziót Playstation 5 konzolhoz, vagy ebből a pénzből vegyek inkább Ps5 játékokat? Ti mit tennétek ha nektek lenne ilyen lehetőség?

Figyelt kérdés

Szerintetek?


Van televízióm, de az 50hz.



2021. jún. 7. 22:48
A kérdező szavazást indított:
VEGYEK TÉVÉT PS5 KONZOLHOZ
INKÁBB SOK PS5 JÁTÉKOT VEGYEK
MÁST VEGYEK
24 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
54%
Vegyél jó tévét, tévézni is jobb élmény lesz rajta.
2021. jún. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

1: Köszi. Ugye az a nehéz döntés, hogy 4k tévém már van. hdmi 2.0 támogatja a 60fps-t. (50-60hz tv nem tudom menniyre?) És vehetnék több olyan dolgot ami nincs.

Viszont igazad van jobb tévé nagyobb élmény.

2021. jún. 7. 23:06
 3/16 anonim ***** válasza:

Hány colos a mostani tv-d?

A hz-t meg fps-t szerintem fölösleges ennyire nézni, 50 fps már jónak számít. Csak minimálisan lehet érzékelni a változást az 50 vs 120 fps-nél szóval nem éri meg csak ezért venni egy új TV-t.

Ha mindenképp új TV-t akarsz, akkor inkább gyűjts még egy kicsit és vegyél egy 8K TV-t, mivel a PS5 támogatja.

2021. jún. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

43as meret. 49es lenne de felek tul nagy lenne. Tavaly kaptam a tevet.


Ps5ot szeretnem kihasznalni de ha nem annyira fontos nem vennek tevet

2021. jún. 8. 13:29
 5/16 anonim ***** válasza:
0%

vegyél inkább vmi nyári cuccot, és menj ki a szobából.

tévét majd még vehetsz 50 évesen is

2021. jún. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Monitorra is rakötheted a ps5 öt, a legtöbb 60 Hz-es már. Én is arról használtam a ps4-emet :D
2021. jún. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Milyen játékot akarsz venni rá? Már ne haragudj meg 😂😂😅😅😅 de nincsenek ps5-ős játékok ami van az a demon souls a miles morales ratchet and clank meg még 2-3 kisebb cím…

Inkabb a tv-re ruháznék be mert kesobb jönnek csak a játékok valamint addigra le is lesznek arazva a mostaniak

2021. jún. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Amugy inkabb a fix felbontást nézd meg hogy tudja a 4K-t egyrészt tényleg a tv nézés is sokkal jobb lesz amugy nem kell nagyon nagy… hidd el! 8K tv-et ne merj venni ne hallgass rá!!! Egy játék sem lesz 8K-ás mikor még csak most kezdik el a 4K-ás minőségben felérni!!! Egy 4K bőven elég! Mert a 8K játékokra még várni kell 10 évet!
2021. jún. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

van jó tvd? van. akkor minek vennél másikat?

vannak játékaid? ha vannak, játsszd ki őket, ne vegyél másikat

ne dőlj be a leározásoknak, mert úgy jársz mint én. annyit osszevásároltam hogy 10 évre elég játékom van. és szerintem nem én vagyok it az egyetlen akinek mindig a piros ruhás nő kell

2021. jún. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
8as. Köszönöm. 43as tévém van 4k UHD. 49es lenne az új szerinted? Félek túl nagy lenne.
2021. jún. 11. 00:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!