Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Gta5 online-ba modderrel...

Gta5 online-ba modderrel hesitelek akkor bannolnak?

Figyelt kérdés

Nos, hát hesiteltem egy modderel, szétrobbantott mindent , godmodja volt. Megvolt a vége és meg droppolt is pénzt, de akkor azonnal léptem alt f4-el.

Hiába mondom, ne adjon pénzt, mert így is adtak anno sokat, ( nem vagyok rá büszke, de amikor kezdő voltam nem léptem ki amikor adta a figurákat meg a pénzt).

Nem lenne jó ha bannolnának, mert nagyon meg van csinálva a profilom, van benne egy laza fél évem, ez senkit nem érdekel, de na, elmondtam.



2021. jún. 13. 00:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Írj a Rockstar supportnak, hogy dobtak rád x összeget, vegyék le az accountodról (aztán vagy levonják az összeget, vagy nem - te jelezted feléjük a problémát). Arról senki sem tehet, ha rátesznek pénzt (kivéve, ha kifejezetten te kérted), ezért nem is büntetnek. Ha elköltöd, elsunnyogsz vele, azért járhat banán. Még RP csalásért is kaphat valaki resetet, egyéb csalással (god mode, teleport stb) nem foglalkozik a Rockstar.
2021. jún. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk szerintem elsőre csak max 3 napost adnak, nem véglegest.
2021. jún. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Félek írni, mert lehet bannolnak, kb. 100 szint lent szerezve. Sajna.. nem én használtam az accot, csak megkaptam a öcsémtől.
2021. jún. 13. 23:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Amúgy szerintem már bannoltak volna rég. Egyszer láttam egy streamet ahol pénzeszsákokat rakott le magának a csóka, miután megcsinálta kb 10 percen belül ki is dobta a játék és utána ahogy be akart lápni az üzenet volt neki kinn, csak azt nem tudom mi pontosan, de ha jol rémlik nem véglegest kapott.
2021. jún. 14. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!