Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Gta online be miért csináljá...

A Gta online be miért csinálják a gta online ba, mikor a matchmaking után felrobbantják az autómat, vagy elütnek, random lövik az embereket, rendőröket, és nem a missiont csinálják?

Figyelt kérdés

2021. jún. 4. 13:52
1 2 3 4 5 6
 1/59 A kérdező kommentje:
Amúgy is lassan tölt, de tegnap pl 3 órán át ilyeneket rakott be mellém.
2021. jún. 4. 14:00
 2/59 anonim ***** válasza:
100%
Mert gyökerek. Ezért mo dtam, hogy egyedül csinálj küldiket. Vagy gyökerekkel rak össze, vagy mivel alacsonyabb szintű vagy, vér profikkal, akik mellett nem tudsz csinálni semmit, csak sodródsz az eseményekkel, ami néha jó lehet, de egyébként nem tanulsz belőle semmit és a képességeid sem fejlődnek.
2021. jún. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 A kérdező kommentje:

Értem.

Hát elpéggé idegőrlő tud lenni mikor végre feláll a matchmaking, elkezdődik a játék, szkállok be a kocsiba és már repül a gránát, vagy az embereket lövik..

Csak már a Lamar osokat megcsináltam kétszer, a többi meg matchmakinges ha jól láttam.

De lehet elkerülte a figyelmemet valami.

Heistet sem tudok még mert nincs nagy házam.


Milyen solo küldik vannak amúgy, vagy mit ajánlasz egy lvl 30 as újoncnak? :)

2021. jún. 4. 15:27
 4/59 A kérdező kommentje:
*eléggé
2021. jún. 4. 15:27
 5/59 A kérdező kommentje:
Kösz amugy! :)
2021. jún. 4. 15:29
 6/59 A kérdező kommentje:
Ja, a Lamarosok is matchmakingesek voltak, csak ott még ilyen kezdők voltak mint én, csináltuk a missionöket..
2021. jún. 4. 15:31
 7/59 anonim ***** válasza:
88%

mert köcsögök

erre áll fel a kukikájuk

mert griefer-ek

2021. jún. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
61%

Kezdésnek a sima küldiket ajánlom (Contact Missions), azok még egyedül is teljesíthetők. Az 1-6 fős Contact küldikkel vigyázz, mert azok húzosabbak, ott már tényleg kell több ember, ha nincs helikoptered.


Elsőnek én egy Kosatkára gyűjtenék össze. A sima alap változat elég, ami 2.2 millió, meg a helit vedd meg hozzá. Az a jó, hogy ez a rablás nagyon jól fizet, és egyedül is teljesíthető, sőt talán úgy még könnyebb is.

2021. jún. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
61%
De várd meg míg kedvezményes lesz, szinte minden hónapban leakciózzák.
2021. jún. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 A kérdező kommentje:

Igen, most is vettem egy high end apartmant 1 millió helyett 500 ért, innen már heist is indítható. Megvárom akkor míg az is akciós lesz, köszi.

Egyébként nem túl kitartó néhány játékos, ha kicsit nehezebb a mission, sokszor kilépkednek, végetvetve ezzel az én utamnak is.

Fura ez, kicsit toxikus a közeg.


Utoljára a Red Dead online ba találkoztam ilyesmikkel. Pl

nem jött a lovam, hiába fügyültem, azt hittem bug, megnéztem.

Hát 2 játékos mindig lőtte, nem bírt felállni, ezzel csalogattak oda engem/másokat, és lőttek le.


Az eredeti Death Stranding is jó elképzelés volt, de segítség helyett akadályokat/torlaszokat kreáltak a játékosok.


Ezért lett "ál online", és már a játék dobálja random a segítő dolgokat az userek nevével.

Illetve ez után lehetett eltávolítani az építményeket a te világodból.


Pedig az elképzelés formabontó volt(még így is az egyik legjobb játék, főleg a sztorija miatt)


Csak hát rohadt sok volt ott is a troll.


Köszönöm a tippeket! :)

2021. jún. 5. 10:42
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!