Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mik lehetnek ezek a sikolyok?

Mik lehetnek ezek a sikolyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

SSO - Val kapcsolatban lenne kérdésem.

Nagyon gyakran látok olyan embereket, akik megkérdezik, hogy mik lehetnek, mi adja ki ezeket a mistfalli sikolyokat.

Csak sajna még egyszer sem olvastam megfelelő magyarázatot, választerre a kérdésre.

Szerintetek? Mi adja ki a hangot? Van valami jelentősége? Mik lehetnek ezek a sikolyok?

Köszönöm a válaszokat.



2021. jún. 13. 18:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jávorszarvas hangja.
2021. jún. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Olvastam egy teóriát, miszerint az az Ann, akit kiszabadítottunk Pandóriáól nem az igazi Ann, csak klón szerüség, és elvilrg ő sikoltozik
2021. jún. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 fannibabavagyokxd ***** válasza:
Én azt olvastam hogy Anne akit még nem szabadították ki az SI költözik hogy mentsék meg. De ha 3:00 kor fel messz a játékba és el mész valedale be ott Elizabeth aki meghalt annak a haza mögött ott egy boltos és mellette egy szobor. Az a szobor 3:00 kor fel emeli a ket karját. Ezt most csak írtam kérlek olvasd el. ❣️
2021. júl. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 fannibabavagyokxd ***** válasza:
Sikoltozik*
2021. júl. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
hú, mikor, hány órakor vannak ezek a Mistfall-i sikolyok? Melyik szakaszon? Meghallgatnám szívesen
2021. júl. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
megnéztem és tényleg vannak ott sikolyok. Ezt nappal hallottam. hm. érdekes, pedig még nem is tartok sem Anne kimentésénél, sem Elizabeth halálánál
2021. júl. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!