Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ha ti lehetnétek egy true...

Ha ti lehetnétek egy true crime sztori vagy rejtélyes, megmagyarázhatatlan esemény fő alanyai, akkor mit választanátok inkább?

Figyelt kérdés

Én mindig arról ábrándoztam, hogy milyen lenne, ha megmagyarázhatatlan körülmények között eltűnnék. Valami olyan eset lenne, amiről hírek, cikkek, videók szólnának és még évek múltán is konteókat szülne. Ezen agyalni szerintem nagyon izgalmas és csak én tudom, hogy mi történ valójában.

Persze jobb olyasmi, amitől a vér is megfagy a közönség ereiben.

Nektek mi lenne a tökéletes true crime, milyenben szerepelnétek? Inkább földhözragadt vagy amibe a konteók paranormális, földöntúli dolgokat is beleszőnek?



2021. ápr. 14. 14:50
A kérdező szavazást indított:
gyilkoljanak meg brutálisan, Hasfelmetsző Jack módin
gyilkoljanak meg, de ne találják meg a testemet
csak néhány testrészemet találják meg
legyek egy családirtó áldozata, a gyilkosomat rendes embernek ismerjék, aki mindig előre köszön
tűnjek el, de ne legyen senkinek sem sejtése, hogy valójában mi történt: emberkereskedelem vagy gyilkosság
az eltűnésemet hozzák kapcsolatba titkos társaságok ördögimádó szeánszaival, emberáldozat
az eltűnésemet hozzák kapcsolatba természetfeletti lényekkel vagy földönkívüliekkel vagy a hadsereggel
inkább a gyilkos lennék, de nem magyaráznám meg a tettemet
inkább a gyilkos lennék, de folyamatosan ellentmondásos történeteket beszélnék arról, ami történt, ködösítenek, viszont mindenkinek interjút adok
más az elképzelésem, kifejtem lent
4 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
Azért nyomtam a szavazatomat az ördög imádós szeanszra, mivel így tovább fent marad a téma, mintha egyszerűen meghalnék, vagy eltünnék információ nélkül. Így mindekinek lenne egy véleménye, nagyon sok féle szempontból. A természetfelettis dolog is bejön, viszont az olyan, vagány lenne ja, ha tényleg annyira bizonyítható is lenne, hogy témában fenn tudjon maradnj
2021. ápr. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen, ez igaz.

Pl. a Gyatlov-rejtélyről még most is beszélnek, még filmet is forgattak belőle. Igazi legenda lett.

2021. ápr. 14. 23:43
 3/3 anonim ***** válasza:
2021. máj. 21. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!