Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lego építési útmutató?

Lego építési útmutató?

Figyelt kérdés
Tudnátok mondani olyan oldalakat ahol Lego építési útmutatókat találok?
2010. aug. 25. 16:56
1 2
 11/18 ndani97 válasza:
én is kerestem de nemnagyon találtam ezért saját agyból összedobtam valamit és jó lett.de ha már van terved és tudod mitakarsz de nincs elég vagy olyan alapanyagod akkor szedd le a netről a: Lego digital designer-t
2011. jún. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
A Legózás határtalan, bár énis Cod7eztem és most is samp ozok, de azért legózok is meg stb... Nem kockulok mert csak ennyi van a szervezetednek ha játszol: csak ülsz órányit,eszel,ülsz órányit,közbe gondolkozol hogy merre lehet a ellenség,aztán ideges vagy mert megöltek, stb.. Bár sztem aki irta hogy: "inkább cod on multizz" , fogadok egy eredeti kis lövéshangtol beszarna -.-"
2011. júl. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Bitil ***** válasza:

[link] mikor ramesz valamire a kepek mellett van egy zold konyv es ott vannak az utmutatok.

en itt szoktam nezni

2011. aug. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Bitil ***** válasza:
erthetoen irtam ugye?csak ha nem erted elmondom jobban is,de ha erted akkor oke
2011. aug. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Bitil ***** válasza:
szerintem se kene szivatni hogy cod-ozz stb.nekem is sok legom van de szinte ahogy hatranezek a szobamba latom hogy minegyik szet van szedve
2011. aug. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én 25 éves vagyok, és még mindig szívesen építek bármit.
2011. okt. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
jó a lego-s oldal nics meg a zöld könyv
2012. jan. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
jó az útmutató jó sok minden van itt
2012. jan. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!