Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az Ark Survival Evolvedben mi...

3R!C0lt kérdése:

Az Ark Survival Evolvedben mi ez a bug a barlangban?

Figyelt kérdés

Üdv!

Az volna a kérdésem és egyben a problémám is, hogy mikor a barlangba belépek, akkor az másokra is hatással van, és ők is akár a térkép túlsó végéről oda kerülnek hozzám, és a barlangból nélkülem (vagy is a szerver gazdája nélkül) nem tudnak kilépni, mert visszadobálja őket.

Ez miért van?

Ja a szerver amúgy nem dedikált szeró.

Esetleg valami beállításon múlna az egész, vagy valami más a gond?

Tisztelettel még egy olyan kérdést szeretnék feltenni, hogy nincs valami megoldás arra, hogy esetleg a többieket nyomon tudjam követni, akik velem egy klánban/törzsben vannak?

Mert engem mindenki lát, hogy épp én hány méterre vagyok tőlük, de én senkit sem.

Meg láttam 1-2 videóban azt is, hogy van a játékhoz sebzésszámláló is, ez a játékhoz alapjába hozzá tartozik, vagy esetleg valami móddal lehet ezt elérni?

Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

Szép napot nektek! ;)



2021. jún. 16. 12:26
 1/4 Venom22 ***** válasza:
1.: Nem dedikált a szerver ezért nem mehetnek nagyon távol attól az emberek aki indította a szervert
2021. jún. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Venom22 ***** válasza:
2.: Max nyomkövetővel ha teszel rájuk van hozzá távirányító és ha jobb kikelsz azzal akkor írja a nevüket és, hogy milyen távolságba vannak (állatokra is lehet tenni)
2021. jún. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Venom22 ***** válasza:
3.: Az, hogy lásd a sebzést az szerver beállítás
2021. jún. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, ment a zöld pacsi.
2021. jún. 28. 23:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!