Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tegnap kezdtem el a Cyberpunko...

Tegnap kezdtem el a Cyberpunkot, és valahogy nem áll össze a történet. Indult egy jó gengszersztorinak, majd végig lesz egy lerágott csont? Ez a Keanus szál lesz a fő story? :D

Figyelt kérdés

Spoiler!


Szóval kezdünk 2074 ben, ez látható több neon feliraton is. Majd egy mission során főbelőnek (!), majd ezt a rocker gyereket irányítjuk(Keanu R-t) a múltból(?)

Aztán egy szeméttelepen megint az eredeti karakterünkkel vagyunk, és láss csodát, karakterünk túlélte(!) a fejlövést, mint Marcus a Detroit become human ban.

Ez után Keanu karaktere akarja átvenni felettünk az irányítást.


Szóval én csak azt nem értem minek kellett ez a Keanus fszság bele? Most tényleg ez a már Neurománctól Szárnyas fejvadászon, Ghost in the shell (stb) en át lerágott csont lesz a fő történet, hogy hű, vajon átveszi e Keanu az uralmat a testünk felett?


Olyan jól indult.


Meg akkor a mellékküldetések/ tárgyaim hogy maradtak meg 2077 ig?


Nem értem az egészet :D



2021. jún. 18. 02:38
 1/4 A kérdező kommentje:

Vagy elvesztek/egy részük elveszett a mellékküldiknek a toronyházas balhé után?

Vagy minden ugyan ott van?

2021. jún. 18. 02:43
 2/4 anonim ***** válasza:
54%
A játék elején láthtatsz egy hosszabb videomontázst, ami röviden bemutat pillanatokat a főhős és Jackie közös kalandjairól, ezek a hiányzó évek, amiket keresel. A főbelövést pont azért éli túl, mert a Silverhand construct benne van a fejében. A főbelövés és a szeméttelepen való felébredés közt nem évek telnek el, hanem csupán órák, így nyilván nem vesznek el a cuccaid, bár azt sem értem, hogy miért kellene elveszniük egyáltalán a te félreértelmezésedben (nekem is van otthon sok évvel ezelőtti tárgyam). A fő sztori alap motiváló tényezője valóban az, hogy mihez fogunk kezdnei a constructtal, de nem csupán erről szól, hanem pl. mi történt pontosan az Arasaka és Silverhand között meg egyebek, amik attól függnek melyik oldalra is állsz. Aztán hogy ez neked tetszik vagy sem, az személyes ízlés kérdése.
2021. jún. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
54%
* Ja és teljesen elfelejted, hogy a construct elrablása során minek voltak a szemtanúi a főhös és Jackie (Arasaka gyerek vs apja) - ez is fontos része lesz a sztorinak.
2021. jún. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ez egy jövőben játszódó Gta szerű cyberpunk maffiajátéknak indult ilyen karakterekkel, megbízókkal mint pl

:


[link]


Vagy:

[link]


Vagy:

[link]


Majd éles vágással jön ez az időt sürgető Keanu Reeves el való ezerszer lerágott csont fő szál.


Meg úristen!

Kék vagy piros tabletta! :D

Roppant eredeti.(volt 99' ben)


Azt ígérték hogy feltűnik(!) majd a játékban Keanu, de nem azt hogy ilyen fontos karakter lesz.


Ja, egyik bandatag főbelövi a másikat, akinél van egy rakat érték, katana, pénz, és azokkal együtt dobják ki egy vastelepre(ahonnan mintha mi sem történt volna felkel,

Szia Detroit B. Human!)


Igazad van, teljesen hiteles :)


Szóval jól indult, érdekes, vagány karakterekkel, de nem számítottam rá hogy Keanu Reeves (akit amúgy bírok) körül fog forogni a fő szál.


Ilyen előjelekkel rebesgették a játékot, hogy


"szabadon építgethetjük majd bűnözői karrierünket a játék világában"


Stb, stb.


Ez a Keanus "történet" dlcnek is gyenge lenne, szerintem.


Szóval nekem speciel nem a bugokkal van a bajom.


Ez legalább annyira elvette a kedvem, mint mikor a The Last Of Us 2 felétől(!), azt a hormonzavaros,amorf, gnóm karaktert kell irányítanod,(aki egyetlen trailerben sem szerepelt) megértened 20 ezerért, aki megölte szeretett hősnőnk mostohaapját.


Na, jó játékot, éljen az írói szabadság! Kit érdekel ma mire vágynak a játékosok! :)


Köszi amúgy a választ! :)

(nem rád vagyok mérges) , tünetesebben meglesem akkor az elejét, ma nekiállok megint, de hagyom a fő szálat most még egy darabig. Jobb lesz ez így, csinálom a mellékküldetéseket, és legalább Jackie is él.

2021. jún. 18. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!