Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » FIFA vagy PES? És milyen...

FIFA vagy PES? És milyen gépen a legjobb tolni?

Figyelt kérdés
Szeretnék újra játszani ilyen focis játékkal, még 2008 volt az utolsó amin játszottam. Úgyhogy most nem vagyok képben annyira. Melyik a népszerűbb? És melyik gépen vannak a legtöbben? Kifejezetten online szeretnék játszani.

2021. jún. 20. 08:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha online akkor a legújabb FIFA, bár a PES is eléggé jön fel, abból is a legújabbat.
2021. jún. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A pest ingyen is be tudod szerezni, ha csak online akarsz játszani.
2021. jún. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én a helyedben akkor megvárnám a szeptembert, mert akkor jön ki mindkét játéknak az új része és azon fognak online játszani, FIFA mellett az szól, hogy az online része jobban fel van építve szerintem mint a PES-nek, de maga a gameplay a PES-nek jobb és realisztikusabb mint a FIFA-nak, ha van lehetőséged próbáld ki mindkettőt mielőtt döntenél, a PC-s dologban meg sajnos segíteni nem tudok.
2021. jún. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!