Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Call of Duty Black Ops Cold...

Call of Duty Black Ops Cold War játékot PC-re hol érdemes megvenni (jogtisztán) a legkevesebb macerával? Úgy látom a Steam-en nem kapható.

Figyelt kérdés
Úgy látom csak Activision accounttal lehet a cd kulcsot aktiválni. Szerettem volna a Steam-en megvásárolni, és akkor a jogkezelést is a Steam csinálná, mint megannyi játéknál. Az lenne a legkényelmesebb számomra. És elég lenne a Steam engine-je fusson, és foglalja az erőforrásokat...

2021. jún. 20. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Minden termékre igaz, ogy ott érdemes megvenni, ahol a legolcsóbb. Szürke zónás kulcsos oldalakon 43-45 euró környékén mozog, de ha jól látom, a nagyrészük a greenmangaming közvetítésével oldotta meg. Vagyis, ha a legkevesebb macera a lényeg, akkor közvetlenül battle.neten keresztül érdemes 60 euróért, vagy figyeld az akciókat az egyéb viszonteladóknál.
2021. jún. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha neked 150 mega RAM használata problémát okoz (ennyit használ kb. a Steam kliens), akkor nem tudom hogy akarod a játékot futtatni. Olyan dologból csinálsz problémát, amiből nem kellene.

A klienst eleve nem úszod meg, ha nem a Steam-é fut, akkor a Battle.net

2021. jún. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Félreérthető voltam, #2-es, ne haragudj. Nem pont a Battle.net kliens fog tönkretenni RAM ügyben. De fut már az Origin kliense meg az EpicGames kliense a Steam mellett. Meg van vagy 40 cédulánk jelszavakkal és CD kulcsokkal. És elsősorban attól félek, hogy ha majd elavul ez a gép, amin a gyerek játszik, és kell egy korszerűbbet venni, és új windowra fel kell tenni újra ezt az egész hóbelevancot - akkor nekem a legkevésbé macerás, ha a Steam-en vesszük meg, mert az új vas új oprendszerén csak idő kérdése, hogy mindent újra telepítsek. De ha az ilyen mindenhonnan máshonnan vett dolgokból sok van, akkor megőszülök, mire mindet feltelepítem egyesével kezelve a jogokat, kulcsokat, klienseket...
2021. jún. 20. 19:13
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a világ nem az egyszerűség felé halad, minden nagyobb kiadó a saját áruházát és kliensét futtatja és követeli meg, mert így védekezik a kalózmásolatok ellen (inkább fenntart egy saját online rendszert, ha így kevésbé törhető a játék).


A CD kulcsos és jelszavas rendszert nem igazán értem. Onnantól kezdve hogy beaktiváltál egy játékot egy online fiókba, a kulcs felhasználásra került. Az többször, más fiókban nem használható fel, a játék pedig a fiókhoz került társításra, azt többször már aktiválni nem kell és nem is lehet. Dobozos kiadás esetén a lemez is eldobható akár, mivel a játék aktiválás után már az online fiókba bejelentkezéssel telepíthető és indítható.

Ha új vagy másik gépen lépsz be, semmi másra nincs már szükséged, csak a játék kliens belépési adataira. Azt viszont jól el kell rakni és védeni, nehogy kicsalják, vagy elfelejtés esetén ne lehessen hozzáférni, mert utána újra meg kell venni (mivel többször nem aktiválható be, másik fiókban a kulcs).

2021. jún. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ahogy a 4-es is írja, miután hozzáadtad a Steam/Origin/Uplay/Blizzard/GOG stb fiókodhoz a játékot, onnantól a lemezt és a kódot nyugodtan el lehet dobni, soha többé nem lesz szükség rájuk. Annyiszor töltöd le, aztán törlöd le, ahányszor csak akarod, nem fog eltűnni a könyvtáradból. Csak a fiókhoz tartozó felhasználónevet és jelszót ne felejtsd el soha, akkor nem lesz gondod a gyűjteménnyel.
2021. jún. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!