Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit gondoltok a 2022-ben...

Mit gondoltok a 2022-ben megjelenő Hogwarts Legacy játékról?

Figyelt kérdés

Miket tudunk eddig róla? Én egyedül a trailert láttam még tavaly de már nagyon régóta várom, eleinte úgy volt idén jön ki nem? Nekem ez rémlik.

Vélemények milyen lesz? Meg amúgy ez olyasmi lesz mint a WoW, csak HP világban?



2021. jún. 21. 13:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én azt gondolom, hogy még jövőre sem fog megjelenni.

Nem MMORPG lesz, ez már biztos, hiszen a játék honlapján is ott áll: "nyílt világú akció-RPG".

2021. jún. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Nekem amit láttam belőle az tetszett, nagyon várom, hogy kijöjjön. eredetileg idén kellett volna kijöjjön, de már 2022-re tolták ki és én is tartok tőle, hogy nem fog még akkor sem megjelenni:D És nem, nem olyan lesz mint a wow ahogy már írták, egyedül lehet majd játszani, de nyílt világban lehet menni mindenfelé és el lehet dönteni, hogy milyen irányba fejleszted és viszed a karakteredet, melyik "oldalra" állsz. Amúgy a Harry Potter történet előtt játszódik jóval, az 1800-as években.
2021. jún. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És nem lesz multi player része véletlen?
2021. jún. 21. 14:10
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. jún. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nagyon vároooom.
2022. márc. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jól néz ki, de tuti nem fog elfutni a gépemen, konzolom meg nincs, úgyhogy...
2022. márc. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!