Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért olyan bugos a Cyberpunk...

Miért olyan bugos a Cyberpunk 2077 még mindig az alap ps4 en, mikor elvileg arra (meg Xbox One ra) kezdték el fejleszteni 2013 ban?

Figyelt kérdés

Most megjött ez a 1.23 as patch, egy óra játék alatt ugyanannyi bugba futottam bele mint ezelőtt. A kocsim a levegőbe lebegett mikor kijöttem egy bárból, nem mindig töltődik be a textúra, így olyan mintha ps2 es fejekkel beszélnél, és már egy falon is átmentem :D


Oké hogy kijött már közbe a ps5, meg az rtx, de szerintem nem kellett volna így leszrni a sima ps4 tulajokat.


Meg, ott van példának a Watch Dogs 2, sima ps4 en is gyönyörű, tele vannak emberekkel az utcák, beszélgetnek, burjánzik a növényzet, szóval szebb mint a Cyberpunk 2077. De ha open world nél maradunk a Days Gone is szebb. Sőt, meg merem kockáztatni hogy még az anno agyon ócsárolt Mafia 3 is jobban fut, kevesebb benne a bug.


Szóval mi van ezzel a játékkal? (amit így is imádok),


A neonfények zabálják a ramot? , vagy mi ebben az amitől ennyi bug van benne. Ha jobban belegondolok 37 év alatt nem nagyon láttam ettől bugosabb játékot.


De tekintve hogy pl a Watch Dogs 1 után 2 évvel kiadták a 2-t, ami szerintem ma napig jobban fut mint a Cyberpunk 2077, őszintén nem értem hogy lehetett ezt ilyen hitványul elkészíteni.


Gyakorlatilag járókelők is alig vannak a játékban, ha megállsz az úton, láthatod hogy a távolabb lévő autók csak úgy eltűnnek a forgalomból a semmibe.


A harc:


Ps4 en ez az egyetlen játék amivel találkoztam hogy beszaggatna.


Szóval csak belesztak a ps4 es verzióba menet közben, vagy hogy sikerült ezt így összehozni?


Nem fikázom, imádom így is, van már egy csomó bug képem, komplett galériám van már, ma csináltam egy krvajót ahogy felmászok a lebegő autóm tetejére és bepózoltam fotómódban. :D



2021. jún. 21. 22:42
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Vagy, oké, nem csillog így, de szerintem még a GTA 5/Sleeping dogs is stabilabb.
2021. jún. 21. 22:55
 2/12 Kedves Vezető ***** válasza:

[link]


Nekem ez az új kedvencem :D

De van még pár, keress rá! :D

2021. jún. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Az előbb fegyver nélkül lövöldöztem, csak tartotta a kezét a sörétesnél :D

Nagyon sokat javult a játék :D

2021. jún. 22. 02:23
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
Alapjaiban rossz a játék. Már sok hozzáértő elmondta, hogy nem lehet javítani, mert újra kéne írni a játékot. Maximum csak "kevésbé" lesz bugos.
2021. jún. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%

Ha érdekel a teljes sztori gyakorlatilag az összes videojátékos odlal foglalkozott vele az elmúlt hónapokban. Röviden a helyzet az, hogy a fejlesztők hazudtak és a játék egy borzalom. Ha beleástad magad a dolgokba amikor kijött a játék már akkor lehetett tudni, hogy ebből a játékból soha nem lesz semmi PS4/Xbox Oneon. Patchelgethetik, de hiába. Majd egyszer csak valószínűleg csendben abbahagyják és kész. Nextgenen (bár egyelőre nincs nextgen verzió, a PS5 és a Series "izomból" futtatja, bugokkal természetesen nincs mit kezdeni) talán jobb lesz, de az alapokkal van baj és teljesen valószínűtlen, hogy normális játszható lesz bármikor is.


Szégyen, hogy a Sony visszaengedte a piacterére és hogy az MS nem vette le (bár ők kényszerhelyzetben voltak mert kiemelt hirdetési partnerként megetette őket a CDPR). Ha valaki ezzel a játékkal játszani szerente felejtse el a PS4/Xbox One verziókat. Vagy Series (Series Sen is szépen fut, persze bugok ugyanazok) vagy PS5 és én őszintén szólva nem venném még meg legalább egy évig vagy legalábbis addig amíg fel nem adják a patchelést. Addigra talán elviselhető lesz annyira, hogy minimális szenvedéssel végig lehessen szaladni rajta.

2021. jún. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Ja olvastam én is, de mivel kiadták, megvettem mégis, bízva abban hogy tesztelte valaki megjelenés előtt. :)


De mondom, engem szórakoztatnak ezek a bugok, most egyébként szebb lett ps4 en is, de ennek is ára van, pl ps4 en gyakorlatilag csak a karakter közelében vagy 20 méterre van élet, a távolabbi autók eltűnnek a semmibe a forgalomból, és továbbra sem tölt be mindig a textúra, és beszaggat a harcoknál.


Tegnap is úgy lőtt a karakterem, hogy nem volt a kezében a sörétes :D.


Aztán volt olyan mission ahova be kellett törni, simán átmentem a falon rövid ugrálgatás után :D


Mindez az 1.23 patch után.


Szóval igazából én elfogadtam ezt "egy bugos, de jó játéknak" , csak egyszerűen tucatjával vannak open world játékok ps4 re(vagy ps3 ra is) , amik normálisan futnak.


De mondom, szerintem még mindig stabilabb a Gta 5 is, vagy akár a 3 is :D


Eddig az AC-k vitték a prímet bug téren, de főleg az Origins óta, fogadnék hogy az összes AC ben nincs annyi bug mint ebben. :D

2021. jún. 22. 11:27
 7/12 anonim ***** válasza:
A GTA V egyáltalán nem bugos, nem tudom miért ahhoz viszonyítod. Úgy hozod fel, mintha az annyira borzasztó lenne.
2021. jún. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nem tudom Te hol olvastad hogy azt írtam hogy a GTA 5 bugos.

Épp azt írtam hogy stabilabb, egy x360/ps3 as érás játék is, de akár még a gta 3 is.


Tanulj meg olvasni, szöveget értelmezni. :)


Aztán majd jöhet az írás elsajátítása.


Ne add fel, menni fog! :)

2021. jún. 22. 17:23
 9/12 anonim ***** válasza:

Több ízben is a GTA V-höz viszonyítottad a Cyberpunk-ot, idézem is ezeket:


#1


"Vagy, oké, nem csillog így, de szerintem még a GTA 5/Sleeping dogs is stabilabb."


#6


"De mondom, szerintem még mindig stabilabb a Gta 5 is, vagy akár a 3 is :D"


Neked kéne megtanulnod fogalmazni. Mivel az említett játékok nem bugosak, totál irreleváns a megemlítésük. Olyan mintha azt írnád, hogy nagyon lassú a Trabantod, még a Ferrarid is gyorsabb nála.


Az írással nem tudom mi bajod van.


Egyébként meg ne játszd itt a vitatkozni tudó úriembert, mutasd ki a fogad fehérjét, ahogy privátban tetted.


Már a korábbi kérdéseidnél is panaszkodtak a privát üzeneteidre. Azok alapján, amit én kaptam tőled az előző válaszomra, - ami maximum egy kisebb nézeteltérést szülhetett volna köztünk - azt javaslom, hogy minél előbb fordulj szakemberhez, mert nagyon súlyos mentális problémáid vannak.

2021. jún. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nem írtam hogy bugosak, épp azt írtam hogy stabilabbak, na menj már innen, rontod a nívót! :D

Értetlenke :)

2021. jún. 22. 18:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!