Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért olyan bugos a Cyberpunk...

Miért olyan bugos a Cyberpunk 2077 még mindig az alap ps4 en, mikor elvileg arra (meg Xbox One ra) kezdték el fejleszteni 2013 ban?

Figyelt kérdés

Most megjött ez a 1.23 as patch, egy óra játék alatt ugyanannyi bugba futottam bele mint ezelőtt. A kocsim a levegőbe lebegett mikor kijöttem egy bárból, nem mindig töltődik be a textúra, így olyan mintha ps2 es fejekkel beszélnél, és már egy falon is átmentem :D


Oké hogy kijött már közbe a ps5, meg az rtx, de szerintem nem kellett volna így leszrni a sima ps4 tulajokat.


Meg, ott van példának a Watch Dogs 2, sima ps4 en is gyönyörű, tele vannak emberekkel az utcák, beszélgetnek, burjánzik a növényzet, szóval szebb mint a Cyberpunk 2077. De ha open world nél maradunk a Days Gone is szebb. Sőt, meg merem kockáztatni hogy még az anno agyon ócsárolt Mafia 3 is jobban fut, kevesebb benne a bug.


Szóval mi van ezzel a játékkal? (amit így is imádok),


A neonfények zabálják a ramot? , vagy mi ebben az amitől ennyi bug van benne. Ha jobban belegondolok 37 év alatt nem nagyon láttam ettől bugosabb játékot.


De tekintve hogy pl a Watch Dogs 1 után 2 évvel kiadták a 2-t, ami szerintem ma napig jobban fut mint a Cyberpunk 2077, őszintén nem értem hogy lehetett ezt ilyen hitványul elkészíteni.


Gyakorlatilag járókelők is alig vannak a játékban, ha megállsz az úton, láthatod hogy a távolabb lévő autók csak úgy eltűnnek a forgalomból a semmibe.


A harc:


Ps4 en ez az egyetlen játék amivel találkoztam hogy beszaggatna.


Szóval csak belesztak a ps4 es verzióba menet közben, vagy hogy sikerült ezt így összehozni?


Nem fikázom, imádom így is, van már egy csomó bug képem, komplett galériám van már, ma csináltam egy krvajót ahogy felmászok a lebegő autóm tetejére és bepózoltam fotómódban. :D



2021. jún. 21. 22:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
És én hol írtam, hogy te azt írtad, hogy bugosak? Én mondtam, hogy nem bugosak, de láthatóan ezt te is tudod, mégis ezekhez viszonyítod a Cyberpunk-ot. Ezért értelmetlen rájuk hivatkozni, te is leírod, hogy nem bugosak, magadat hazudtolod meg. :D Direkt írtam egy példát is, hogy megértsd mi a baj az érveléseddel, de láthatóan képtelen vagy felfogni. Nem csak agresszív vagy, hanem ostoba is.
2021. jún. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Olvasd vissza magad, na, sziasztok többiek! :)
2021. jún. 22. 18:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!