Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Vannak még olyanok, akik...

Csenge020601 kérdése:

Vannak még olyanok, akik komolyan játszanak a goodgame empire játékkal?

Figyelt kérdés

Szeretem az ilyen stratégiai játékokat. Régebben már játszottam vele gyerekként, de most újra kezdtem, mert van egy kis szabadidőm.


Viszont nem látok olyan magyar szövetséget, ami komolyan foglalkozna a szövetségbeli dolgokkal, nem is igazán összetartóak. Így az a kérdésem, van-e, aki komolyan foglalkozik a játékkal? Mert akkor alapítanék egy új szövetséget.



2021. jún. 22. 10:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem rég kezdtem újra, de megint abbahagytam xd Lehet, hogy még megvan az a váram. Én szívesen csatlakozok ha megalapítod.
2021. jún. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, játszok, a böngészős verzión, mind a kettő magyar szerveren fentvagyok. Nemzetközi szervereken nem tudom mi a helyzet
2021. jún. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én nem tudom mi a különbség a szerverek közt, gondolom én nemzetközin vagyok, mert mindenféle nyelvű játékos van.
2021. jún. 23. 11:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Lényegében szerverenként más nyelvű játékosok vannak, a nemzetközi szervereken meg vegyesen. Ott nem tudom mennyire gyakoriak a magyarok.
2021. jún. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én Világ 1 szerveren vagyok.
2021. jún. 23. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!