Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem menti el az autóimat...

Miért nem menti el az autóimat a Gta IV(bővebben lent)?

Figyelt kérdés

Újra végig akarom vinni a játékot, de azzal a problémával találkozom hogy egy bizonyos küldetés után a játék megtagadja a kocsi eltárolását(pedig a sárga aszfaltfestéssel kijelölt helyen hagyom a mentőház előtt, pont ott ahol kell).

Az első néhány mentésnél még rendesen tárolta a kocsikat, de a ,,Concrete Jungle" nevű küldetés után elpárolognak a kocsijaim. Kitöröltem minden korábbi végigjátszás mentéseit, de ez sem segített a problémán amivel eddig több év alatt sosem találkoztam. A játék elején ez még nem akkora probléma mondjuk, de később amikor már kapok jó sportkocsikat elég baj, ha nem tudom őket megtartani. Meg amúgy is, mindig jó, ha van kéznél kocsi...

Ja és PS3-on játszok egyébként.


Szóval mi lehet ennek az oka és mit tudok tenni ellene? Előre is köszönöm a segítséget.



2021. jún. 24. 18:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Manuálisan mented el a játékot? Hány autóval állsz a felfestésre? Nekem akkor tűnt el autóm, ha 3 autóval álltam be, vagy automatikus mentéssel mentett a játék miután leparkoltam és manuálisan nem mentettem.
2021. jún. 25. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Pedig manuálisan mentettem, és csak kettő autót hagytam ott. Az auto save ki is van kapcsolva.


Tegnap este megfigyeltem jobban hogy is van ez. Akkor hagyja meg az autót, ha nem megyek el vele sehova. Kettő autó volt ott, az egyiket használtam, a másik ott maradt. Miután hazaértem visszaparkoltam azt az autót amivel elmentem, aztán a mentés után csak az maradt ott amelyiket nem használtam.

Ilyenről valahogy még sosem hallottam...Felettébb bosszantó minden esetre.

2021. jún. 25. 12:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Érdekes. Pláne, hogy PS3-on van bug, amit évek óta nem piszkáltak a PC-s verzióval ellentétben.
2021. jún. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!