Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Vial Of The Sands Hátas a...

Vial Of The Sands Hátas a wow-ban hogy lehetek? (Ha lehet bővebben)

Figyelt kérdés

#WoW #Vial of the Sands #Alchemy wow #Alchemy Professional #wow Alchemy.
2019. máj. 5. 16:31
 1/4 A kérdező kommentje:
Tudom hogy kell hozzá Alchemy és Archeology, de egyrészt ezeken kívűl kell még valami hozzá? másrészt az Archeology-n belül hogy van ez? csak simán húzom az archet, vagy meghatározott helyeken, egy bizonyos cucc megtalálására kell törekedni? Sajnos egyáltalán nem vágom az Archeologyt, így lehet hogy hülyeséget írtam az előbb, de ha valaki tud, segítsen, előre is köszi.
2019. máj. 5. 16:52
 2/4 anonim ***** válasza:
Cataclysm archeology kell hozzá. Azon belül is tol'vir digsiteokon találhatsz kis eséllyel Canopy jar leleteket. Ezeket ha kinyitod, 1-2% eséllyel dobhatják a Vial of the Sands receptet, ha Cataclysm alchemyd is ki van tanulva.
2019. máj. 6. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

De jó hogy válaszoltál! Azt gondoltam senki sem fog! :)


Cata alchemy ki van, de a catás archeology-t hogyan kell kitanulni? (az archeologyt nem vágom egyáltalán)

2019. máj. 16. 18:07
 4/4 A kérdező kommentje:
Vagyis honnan tudom, hogy épp amikor a cata archeologyt csinálom, akkor épp a Cata megy? Nyomkodtam össze vissza a szakmát, de nem találtam erre utaló pontot, ami mutatná hogy a cata megy felfelé, amikor Pl. Kalimdorban csinálom az archeologyt. Mert Pl. ha az alchemyt vesszük vagy vehetjük bármelyik szakmát, akkor ott látni hogy melyik megy fel, egyrészt a csíkból, másrészt pedig a csík mellett számolja is... Gondolom érted mire gondolok? :) (megjeygzem, Kalimdorban csináltam eddig az archet,, és eddig 88 van fent a 700-ból... Lehet nem is ott kéne csinálnom? :D )
2019. máj. 17. 03:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!