Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mik azok a játékok amit most...

Mik azok a játékok amit most steam nyári leárazáson érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
2021. jún. 25. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Valve complete pack adja a legnagyobb klasszikus és legendás tartalmakat, ha vevő vagy az FPS és logikai játékokra. Ezen kívül legfeljebb ami nagyon érdekel - ez mindenkinek más.


Ha olyan beállítottságú vagy, hogy csak azzal játszol ami érdekel, úgy lassacskán fel lehet építeni a könyvtáradat a téli és nyári vásárokból spórolva. Ha olyan beállítottságú vagy, hogy inkább a bundle-ökből építed fel a könyvtáradat, akkor azokkal olyan szinten el tudsz telni, hogy már nincs értelme megvenni még 5-10 játékot amikhez évekig nem fogsz nyúlni.


Én ezt már egyszer beszoptam, mikor a 60 eurós Dirt Rally-t megvettem 25-ért, majd mire eljutottam a telepítésig 1-2 év múlva, addigra már ingyen is osztogatták. Azóta nem veszek semmit, helyette a bundle előfizetések töltik a könyvtárat, 700-hoz közelít a játékok száma. 5 év alatt kb 250 ezer forintból 1,1 milliós értékű (minimáláron 700 ezer forint) könyvtárnál tartok, ezt pedig a Steam nem tudja egy summer sale-lel überelni.

2021. jún. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mióta pár éve kivették a flash sale-eket, elindult a zuhanás és ma már csak árnyéka annak, ami egyszer volt. Ez látható volt most is, mikor már a steam se halt le, pedig általában leszokott, úgyhogy egyre érdektelenebb az embereknek is.


Megérni az éri meg, ami neked személy szerint jó üzlet. Ha valamivel akarsz játszani és jó árnak látod, akkor húzd be, de objektíven nézve nincsenek erős akciók.


Amit talán okésnak mondanék most:


Keep Talking and Nobody Explodes (4,5 euró)

Wolfenstein játékok (4-6 euró)

Rise of the Tomb Raider (6 euró)

Gunpoint (1,75 euró)

Titanfall 2 (6 euró)

2021. jún. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

kb. 2 hónapja vettem meg egy külső oldalon a Wolfenstein New Order, Old Blood és Prey hármast, 3-3-3 euróért. Most a nyári vásáron a három játék 4-4-12 euró, egy vicc. Jobb akciókat fogsz ki, ha figyeled a nagyobb játékcsomag-árusító oldalakat (Humble Bundle, Fanatical például), vagy olyan gyűjtőoldalakat, ami 10-20 harmadik fél kereskedő oldalát monitorozza (pl. Isthereanydeal).


A flash sale-es érv nagyon jogos, de azért szűnt meg, mert exploitálható volt. Vagy az utolsó napokig nem vettek semmit az emberek, mert vártak a villámakcióra, vagy pedig aki megvette a játékot majd utána még olcsóbban meghirdették, az refundolta (így pedig tömegesen refundoltak, hogy újra megvegyék ugyanazt olcsóbban). Ezért váltottak arra, hogy inkább fix árak vannak, és van 2 heted bevásárolni.

2021. jún. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Wolfenstein 3D spear of destiny egész jó. Amúgy mik a legolcsóbb játékok most amiket rengetegen játszanak?
2021. jún. 26. 15:22
 5/5 anonim ***** válasza:

"top sellers" lehet, de én nem rendezném ár szerint növekvőbe, mert a legalján az ilyen hentai szörnyűségek és egyéb szemetek vannak.

[link]


Illetve vannak jobban szűrő oldalak:

[link]

2021. jún. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!