Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor vannak a legnagyobb...

Mikor vannak a legnagyobb játék leárazások? Érdemes karácsony előtt figyelni, és bevásárolni a következő évre? Vannak nagyobb leárazások is?

Figyelt kérdés
Pl. tudom, hogy az egyik mesefilm sorozatból az összes figurát meg fogom venni neki, de most csak az elsőt vettem meg nagyon jó áron.

2020. dec. 8. 22:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Két ünnep között is sasold, meg szilveszter után. A maradékokat sokszor akciósan kiárusítják, általában is, nem csak játékszereket.
2020. dec. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mar most is sok le van arazva es nem “kamu” ar. En ezert hagyom a jatekokat utolso pillanatra.
2020. dec. 9. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Két ünnep között, szilveszter után csekkold.
2020. dec. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
#2-es én pont azt látom, hogy kirakják, hogy akciós, és drágább, mint 1-2 héttel ezelőtt.
2020. dec. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én pár játék árát októbertől figyelem, és azoknak mindent összevetve most van/volt a legjobb ára. Van amit emeltek, de olyan %-os akciót tettek rá, hogy azzal jóval olcsóbb lett. Csak nem tudom, utána lesz-e még jobb áron, vagy lesz-e választék.
2020. dec. 9. 15:50
 6/9 anonim ***** válasza:
83%

2. vagyok

Kisfiam kinezett egy autos garazst es 7000 valamennyi volt nyar ota es most sikerult 4290 Ft-ert megvennem.

Hotwheels nagy palya 36 ezer helyett 28ezer. Neten 30 felett van.

2020. dec. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%
Az Intersparban inkább emelték az árakat.
2020. dec. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én azért nem vasarolnek jövő évre előre mert a gyerekek érdeklődése nagyon gyorsan tud változni. Kislányom pl pár hétig rakattan egy mesere, utána már másik a kedvence. Mi van ha idén megveszen a Jegvarazsos nemtommit, jövőre megkapja és nem annyira örül mert már a Hamupipőke lett a kedvence, vagy ilyesmi... Vagy idén mond valamit hogy mit szeretne és azt jövőre már dedosnak tartja.
2020. dec. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Most februárban visszanézve, örülök, hogy karácsony körül vásároltam. Egyrészt alig van választék, másrészt az is drágább.
2021. febr. 12. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!