Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki tud régi nosztalgikus...

Valaki tud régi nosztalgikus retró játékokat/sorozatokat/meséket/filmeket írni? 1990-2010 közötti időszakról leginkább.

Figyelt kérdés
Én 2000-es születésű vagyok, és mivel nagyon sok régi mese/film/játék stb nem jut eszembe amit gyerekként láttam/néztem kíváncsi vagyok ti mit írnátok ha velem hasonló korosztály vagytok azokból az időkből? Lehet ez bármi mese ami épp a Cartoon Networkon futott, vagy egy játék amivel 6-8 évesen játszottál bármi, amire emlékszel és neked esetleg nosztalgikus visszagondolás. Ha nem jut eszedbe esetleg írd körbe, hátha közösen ki tudjuk találni. Jó nosztalgiázást :)

2021. jún. 26. 13:55
 1/4 anonim ***** válasza:
62%
Jóbarátok
2021. jún. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Vampire: The Masquerade - Bloodlines


Ez egy 2004-es játék, ami tele volt hibával amikor megjelent (amiket amúgy patchekkel többnyire korrigáltak), viszont számtalanszor végigjátszottam már, és valószínűleg még sokszor végig is fogom.

2021. jún. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
62%

Csirke invázió játék

Mickey egér karácsonya

Eszeveszett birodalom

Tima és Pumba játék

Manó matek játék

(Egy ilyen korcsolyázó kismalac, aminek a nevére nem emlékszem, az is játék volt)

Bowlingozós régi játékok


Jelenleg ennyi jut eszembe, 2003ban születtem.

2021. jún. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Régen volt egy csatorna, már nem jut eszembe a neve és onnan két rajzfilmre emklékszek. Az egyik talán a Flamingó kapitány volt, nem vagyok biztos a címében. A másik szintén innen ment, 2 testvér(?) volt benne, kínaiak vagy japánok voltak már nem tudom, történetére se emlékszek.

Én 1999-es vagyok, de régen volt pár kazettánk mesékkel és épp pár napja találtuk meg őket, mert szobát takarítottuk. Az egyik a Piroska és a farkas, 1988-as rajzfilm, a másik pedik a Csoda játékországban, de ebből nem sok mindenre emlékszek.

De ott vannak még olyan klasszikusok is, mint a Teletabik.

Egyébként rengeteg minden van.

2021. jún. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!