Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends-ben hogy...

League of Legends-ben hogy működik a permaban?

Figyelt kérdés
Hali! Két éve játszok a LoL-al és tegnap tiltották a fiókomat. Igen, flame-eltem és írkáltam chat-be. A kérdésem, hogy ha csinálok egy új fiókot és neadjisten azon is tiltanak, akkor azzal IP cím tiltást is kaphatok? Vagy teszem azt csinálok egy új fiókot, tiltanak, majd újat csinálok, azon is tiltanak stb és egy megtörténik mondjuk 10 alkalommal, akkor kapok IP cím tiltást? Félreértés ne essék, nem gyűjtöm a tiltott account-okat, csupán kíváncsi vagyok a tapasztalatokra.

2021. jún. 27. 13:33
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Sajnos nem tudok ebben segíteni. Én nem vagyok flamer, még egyszer sem tiltottak. Mondjuk kisebb büntit 1x kaptam, de az is azért volt mert áramszünet volt és ez miatt "kiléptem" ugye a játékból...
2021. jún. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem nem adnak IP ban-t, ugyanis plusz pénzbe kerül, ezért nincs a VAC-nál sem.
2021. jún. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Engem is tiltottak 2 éve kb. Én könyörögtem a supportnak, végül visszaadták a mainemet. 130 körüli skint gyűjtöttem ki, úgy hogy tényleg minimálisat áldoztam rá, de kisebb-nagyobb kihagyásokkal a béta óta játszottam. Több Victorious skin, meg minden... Attól függ, mennyire éri meg, ha kell könyörögj. Magyarázd el, hogy mit miért írtál, találj ki dolgokat, pl nagyon rossz a a családi helyzeted. Visszaadják szerintem.

Én pontosan nem emlékszem már hogy volt. Több üzenetem hagyták figyelmen kívül, vagy visszaírtak, hogy a perma az perma, nem tudnak mit csinálni. Egyszer sikerült elkapni egy admin félét, akivel online tudtam este beszélni. Kérdezgetett egy rakás mindent, az accounttal kapcsolatban, hogy meggyőződjön, hogy én vagyok. Azután mondtam én is, hogy perma volt, de szó szerint könyörögtem, hogy hadd kapjam már vissza, nem fordul több ilyen elő. Akkor elköszötünk, pár hétig kb nem volt semmi, és egyszer mikor próbáltam belépni, már be tudtam... Azóta tényleg nem volt semmi, igazából semmit nem sajnáltam, csak a skineket. Úgy érzem, hogy azért szenvedtem, a sok gyűjtögetéssel, és hát nem mondanék csak úgy le róla.

2021. jún. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Először is, azért, mert valaki 1 gamet afkolt "áramszünet" miatt még nem kap kis büntit se, még csak low priority matchmakingre se kerül :D Továbbá, szerencséd van, megtaláltad a te embered. Több accountod is bannolhatják, nem érdekli őket nagyon. Álszent egy szarkupac a cég,örülnek, ha visszamész skint venni, hogy aztán azt az accot is bannolhassák. Ha 10 felhasználód lenne bannolva egy IPről, akkor se tűnne fel nekik. Az ilyen Tyler1 félék azért kaptak IP bant mert streamben voltak annyira toxicok. IP bant egyébként sem éri meg adniuk, mert IPt szerezhetsz újat ingyen. Ha már hosszútávon bannolni akarnak, akkor a MAC címed bannolják, azaz az alaplapod. Azt csak úgy tudod orvosolni, ha új alaplapot veszel, azaz duplán nem éri meg flamelni. Nyugodtan gyűjtheted is a bannolt accountokat, ha nincs 100, a riot csak örül, hogy visszajársz elpocsékolni a pénzed és az időd
2021. aug. 8. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!