Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik konzol a jobb és...

Melyik konzol a jobb és melyik éri meg játék szempontból? Grafika ilyesmi..

Figyelt kérdés

2021. jún. 28. 17:50
A kérdező szavazást indított:
PS5
Xbox Series X
Xbox Series S
9 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
56%

Ha a grafika számít, akkor jelenleg a PS5. A Ratchet & Clank: Rift Apart-nál szebb játékot életemben nem láttam, pedig elég komoly PC-m van.

Ha a "megéri" szempontot nézzük, akkor az Xbox Series S + GamePass előfizetésnél nincs jobb üzlet. Egyetlen új PS5 játék árából kb. 9 hónapig játszhatsz több száz Xbox játékkal. Tény, hogy gyengébb a Series S hardvere, de nem ordító a különbség az X javára (nekem van mindkettő, tudom, hogy mit beszélek).

De erre térjünk vissza akkor, ha mindhármat lehet kapni, és tényleg lehet választani. Én tavaly októberben rendeltem elő a PS5-ömet, és még nem kaptam kézhez (mások meg csak pár hónapja, de ők már átvehették, na mindegy).

2021. jún. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
52%
Az én vélemény szerint jobban megéri a Playstation 5, hiszen az Xbox játékok mindig megjelennek PC-re is. A Ps játékok viszont már kevesebb eséllyel jelennek meg PC-re.
2021. júl. 8. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
#2: Ez csak annak járható út, akinek már van egy közepesnél jobb PC-je. Kb. egy hónapja szedte össze az egyik tech youtuber, hogy mibe kerülne egy olyan PC, ami ekvivalens a Series S-el, illetve a Series X-el. Az S PC megfelelője átszámítva 320 ezer, egy X megfelelője 610 ezer forint! És akkor még nincs monitorod, perifériáid, stb.
2021. júl. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
20%
Nem sokat ér az a több száz xbox játék,ha abból alig akad normális,a ps exclusivok sokkal jobbak
2021. júl. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
#4: Szerinted. Én az összes Sony exkluzívot végigjátszottam, de az agyonistenített The Last of Us vagy az Uncharted sorozat rám egyáltalán nem tudott hatni, mert elvből utálom a "filmszerű" játékokat. A Bloodborne, az igen, érte érdemes volt PS4-et venni.
2021. júl. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
63%
Nem csak szerintem,sokkal több ps4-et adtak el,mint xbox one-t
2021. júl. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6: És te megkérdezted az összes PS4 tulajt, és mind azt mondta, hogy a Sony exkluzívok miatt vette. Egy túróst. Emberek milliói vesznek egy konzolt, és azon kizárólag Call of Duty-t, FIFA-t, Maddent vagy NBA 2K-t játszanak, semmi mást.
2021. júl. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
És Fortnite.
2021. júl. 20. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!