Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen JÓ játékok vannak Play...

Milyen JÓ játékok vannak Play áruházban ahol egyáltalán nincsenek reklámok?

Figyelt kérdés

Létezik egyáltalán ilyen? Mert minden játékban, amit letöltöttem, volt valamilyen reklám. Sokban minden egyes kör után van, és ha esetleg nem duplázunk-triplázunk pontokat/játékbeli pénzt (természetesen egy reklámmal), sokszor úgy is muszáj egyet nézni, és úgy nem is kapunk semmit. Olyan is megesett már, hogy megtöbbszöröztem a pénzt egy reklámmal, és utána is jött egy másik.

Tudom, a legtöbbnél ki lehet kapcsolni a wifit hogy ne legyenek reklámok, viszont nem akarom, mert közben használnám a netet valamilyen módon.

Tudnátok olyan játékot ajánlani ahol egyáltalán nincs reklám? És persze nem cringe, hülyeség vagy fizetős.



2021. jún. 29. 13:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi neked a JÓ? Én pl. szókeresővel szoktam szórakozni, abban nincs reklám.
2021. jún. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nyan cat
2021. jún. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Amivel jól el lehet ütni az időt, szórakoztató, és nem olyan trash játékok, mint hogy fuss egy karakterrel, az akadályokat kerüld ki, hogy aztán meg idiótán táncoljon a végén ha a pálya végét elérte és nyert. (Olyan játékkal is találkoztam már, ahol teljesen igazságtalan volt, hogy mennyi pontot kaptunk a végére, mert hogy annál többet esély se lett volna szerezni és csak levonta egy akadály miatt, amit nem lehetett kikerülni) Vagy olyanok mint a Candy Crush Saga meg a hozzá hasonló játékok hogy egymás mellett 3 ugyanolyan valaminek kell lennie. Más játékokban a reklámok negyedét ilyenfajta játékok teszik ki.

Lehet olyasmi játék, ahol egy kicsit gondolkodni is kell, vagy akár van egy története és úgy kell egy karakterrel sétálgatni. A story játékokat nagyon szeretem.

Bármilyen játékot lehet igazából ajánlani, kivéve a trash játékokat.

2021. jún. 29. 14:00
 4/11 anonim ***** válasza:
The Walking Dead: No man's land
2021. jún. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

4-es vagyok, Beillesztés helyett elküldtem a választ véletlenül, Szóval:


[link]


Van benne mikrotranzakció, kb. minden belépésnél az orrod alá dörgöli a heti akciót, de kiikszeled és ennyi. Reklám akkor van, ha nézed. Komolyan. Külön hely van erre, a reklám is akkor indul el, ha ide belépsz és elindítod. Cserébe a játék nyersanyagot ad, nem sokat, de nem várja el, hogy ingyen nézz. Plusz: limitálja is, mennyit nézhetsz reklámokat, 7 óránként csak kettőt.


A mikrotranzakciók ugye a gyorsabb fejlődést szolgálják vagy speciális cuccot ad, de ezek nem kötelezőek, ha türelmes vagy akkor ezek nélkül is tudsz fejlődni, csak lassabban (igazából nagyon nagyon lassan, főleg magas szinten, mikor egy épület fejlesztése 24 óra). A mikrotranzakciós fegyverekhez is hozzá tudsz jutni, csak szerencse kell hozzá, a random dobhatja a küldetések után.


El lehet vele lenni, nagyon sok időt nem emészt fel heti szinten összesen ha az alap dolgokat megcsinálod és kimaxolod a heti küldetéseket (addig támadsz amíg már olyan erős pálya jön, amit nem tudsz megcsinálni) akkor kb. egy-másfél óra elég rá. Ez heti szinten. Viszont naponta többször be kell lépni 1-2 percre, hogy "szüretelj", de ezt meg kb. bárhol megtudod tenni. Én lassan 3 éve játszok vele, néha elcsábultam és vettem ezt-azt, de még mindig inkább úgy fejlesztek, hogy kivárok. Pl. épületet fejleszteni hetekig tart (75-ös szinten), mire lesz elég nyersanyag + az építés 24 óra. Vehetnék 5000 Ft-ért olyan csomagot, amivel hirtelen feltöltik a raktáramat, de nekem nem ér annyit. De nem hátráltat ez a játékban, hogy belassul a fejlődés mert jól van balanszolva. A zombik olyan erősek, hogy illeszkedjenek erősség alapján hozzád. Így megvan az élmény ugyanúgy.

2021. jún. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

A fizetős játékokon belül nincsenek reklámok és gyakran elég nagy leárazások vannak igen jó játékokra.

Most pl az XCom android-ra is kiadott része is akciós, 790 Ft, amiért PC szintű játékélményt kapsz, mivel ez egy számítógépre kiadott játék androidos portja.


Gyakran adnak ingyen fizetős játékokat, ezekben szintén nincsenek reklámok. Most pl ezt adják ingyen, ami egy egész jó 2D grafikás Boss fightokra épülő játék, komoly kihívással:

[link]

2021. jún. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
a fizetősökben nincs reklám. vannak olcsóbbak és drágábbak is.
2021. júl. 1. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én az AFK Arenaval játszok már 2 éve. Nincsenek benne reklámok szerintem elég szórakoztató. Csak annyi hogy ezzel a játékkal sokat kell játszani és sok türelem kell hozzá. Én azt mondom egy próbát meg ér 😀
2021. júl. 4. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Laylah ***** válasza:
Nem kell kinyomni a netet, elég, ha a beállítások>alkalmazások közt elveszed az adott játék jogosultságát az internetelérésre. Én mindenre beállítom, amihez lehet.
2021. júl. 7. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Visszatérve ehhez a kérdéshez válaszolok a 8-as válaszolónak. Köszönöm az ajánlást, azóta is játszom ezzel a játékkal, kedvenc telefonos játékommá vált :D
2021. nov. 12. 00:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!