Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen JÓ játékok vannak Play...

Milyen JÓ játékok vannak Play áruházban ahol egyáltalán nincsenek reklámok?

Figyelt kérdés

Létezik egyáltalán ilyen? Mert minden játékban, amit letöltöttem, volt valamilyen reklám. Sokban minden egyes kör után van, és ha esetleg nem duplázunk-triplázunk pontokat/játékbeli pénzt (természetesen egy reklámmal), sokszor úgy is muszáj egyet nézni, és úgy nem is kapunk semmit. Olyan is megesett már, hogy megtöbbszöröztem a pénzt egy reklámmal, és utána is jött egy másik.

Tudom, a legtöbbnél ki lehet kapcsolni a wifit hogy ne legyenek reklámok, viszont nem akarom, mert közben használnám a netet valamilyen módon.

Tudnátok olyan játékot ajánlani ahol egyáltalán nincs reklám? És persze nem cringe, hülyeség vagy fizetős.



2021. jún. 29. 13:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Na örülök neki hogy tetszik :D

Jó játékot és türelmet kívánok hozzá :D

2021. nov. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!