Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan lehet legolcsóbban...

Hogyan lehet legolcsóbban PC-re játékot venni, természetesen legálisan? Milyen legitim CD kulcs eladó oldalak vannak Steamhez, más digitális áruházakhoz? Vagy érdemes megvárni komolyabb akciókat, és ne is foglalkozzak mással?

Figyelt kérdés

#Steam #Epic Games Store #PC gameing #Olcsó PC játékok
2021. jún. 29. 14:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Legolcsóbb... nem tudom, lehet holnap máshol olcsóbb lesz...


De példák olcsóbb vásárlásokra:

-Kódos oldalak (szürke piac, nem a legjobb választás, de olcsó)

-Steam Sale

-Humble Monthly/Choice (~10 játék havonta (random) $20)

-Humble Bundle (csomagban, több játék olcsó(bba)n)

-itch.io sale/bundle (indie játékok piaca, itt nincs AAA játék)

-Epic games launcher heti ingyenes játék


Rengeteg opció van, figyelni kell őket, ha elfogadható az ár lecsapni rá.

2021. jún. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Xbox Game Pass 300 ft/hó az első három hónapban, 100 játékot kipróbálhatsz, ki is játszhatsz összesen 900 Ft-ért. Utána lemondhatod az előfizetést. De a harmadik hónap után is csak 4190 ft/hó. Pl. haverokkal ezt kihasználva ökörködünk a Sea of Thieves-ben. A játék amúgy valami 40 euró vagy hogy van, Steam-en most 26-ért beszerezhető, Microsoftéknál most valami 13.000 Ft vagy hogy van teljes áron, de ugye most 300 Ft/hóért játszunk vele.


Steam-en ha kívánságlistára teszel játékokat, emailben jelzi, hogy akciósak lettek. Július 8-ig a nagy nyári vásáron rengeteg játékot akcióztak különböző mértékben, és vannak köztük jó vételek. Pl. a Hellblade: Senua's Sacrifice 7,5 euró, 75%-al olcsóbb, vagy a Detroit: Become Human 19,95 euró, 50%-al olcsóbb. A Hellblade-et áprilisban behúztam 7,5 euróért, ugyanúgy 75%-os leárazás volt mint most, a Detroit-ot februárban vettem 27 euróért, 30%-os akcióval.


Pár hete a Dontnod féle Tell me why-t INGYEN megszerezhette aki akarta, bár ahogy nézem, egész júniusban az, a mondanivalója miatt, szóval még beszerezhető, nekem ott a könyvtárban de nem telepítettem még. Karácsonykor a Life is Strange és a Life is Strange: Before the Storm összesen nem volt 10 euró, most meg 37 euróba kerülnek összesen.


Vagy most vettem meg a The Walking Dead: The Telltale Definitive Series-t 35 euróért, 30% kedvezménnyel. Ugye ez "gyűjtői" kiadás, korábbi részek remasterelve + kommentátor a szinkronszínészekkel, koncepciós rajzok, stb, ha egyesével venné az ember akkor 130 euró lenne, de a csomagra is van most 42%-os kedvezmény, 76 euró.


Szóval amit az egyes írt, várhatsz nagyobb kedvezményre, de lehet nem lesz, vagy sokat kell várni. Benne van a pakliban, hogy igen, később nagyobb kedvezményt vehettél volna igénybe, mint én pl. a Detroit-nál, de látod, Karácsonykor meg bagóért szereztem be 2 játékot amik most majdnem négyszer annyiba kerülnek. Ha van kedvezmény és neked annyiért már megéri, használd ki. Az Xbox Game Passt ajánlom, hogy próbáld ki, 100 játékból biztos találsz kedvedre valót, többet is, 900 Ft-ért megéri. Letöltöd, megnézed, nem tetszik, bumm. Következőt. Letöltöd, megtetszik, harmadik hónap végén meg megveszed teljes áron Microsoftnál, ha nem akarod a Game Passt tovább fizetni.

2021. jún. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
#2 Annyi kiegészítés csak, hogy a Game Pass jelenleg nem havi 300Ft, hanem 1 hónap 300Ft amihez ajándékba jár plusz 2 hónap. Azaz nem havonta 300Ft 3 hónapig és 900Ft a végösszeg, hanem összesen a 3 hónap kerül 300Ft-ba. Azaz az első hónap után 2 hónapig nem von le összeget, csak a 4. hónaptól az eredeti 4190Ft-ot.
2021. jún. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Allkeyshop. Ott szépen összeszedik melyik oldalon épp mennyi.
2021. jún. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!