Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit rontottam el?

Mit rontottam el?

Figyelt kérdés
1.12.2 verziójú modokat szeretnék berakni a minecraftba.A mods mappába betudom rakni ,de semmi sem változik a minecraftban (nincs bent).Eddig a forge,optifine,és egy sárkányos mod van bent a mappába (fura az ikonjuk,nem olyan mint régen ,hanem papír)Mit rontottam el?

2021. jún. 29. 19:03
 1/9 Gofrisütő ***** válasza:
100%
Amikor elindítod a játékot, a patch noteban adj hozzá egy új verziót, ami a mod legyen. Tudom, ellentmomdásosan hangzik, de ha jól csináltad, az új hozzáadásánál lesz a modoknak verziója.
2021. jún. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
a patch noteban 1.13-tól 1.17-ig adja ki a verziókat és nekem az 1.12.2 kell :/
2021. jún. 29. 19:42
 3/9 anonim ***** válasza:
Eredeti Minecraft?
2021. jún. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
igen
2021. jún. 29. 20:03
 5/9 Gofrisütő ***** válasza:
100%

Ha jól raktad be a modokat, ott kell lennie pl egy optifinenak. Optifine 1.12.2

Ilyet nem ad ki?

2021. jún. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem :/.Mondom az ikonok is megváltoztak és amikor engedélyezni szeretném a forge-ot meg az optifinet akkor nem add ki semmit sem.
2021. jún. 29. 21:27
 7/9 anonim ***** válasza:
Java telepítve van rendesen? Próbáld meg leszedni a Java legfrissebb verzióját. Lehetőleg a 64Biteset. Ezután automatikusan azzal kéne társítania a mod fájlokat. Forge modot telepítetted, vagy csak behúztad a mods mappába? Mert azt telepíteni kell, utána a Minecraft Launchert megnyitva már ott kell lennie a Forge játékverziónak. Ha ez megvan, utána másold be az Optifinet és a másik modot a mods mappába.
2021. jún. 30. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Letőltöttem a 64Bites Javát.Az ikonok mostmár rendesen néznek ki kivéve az optifinet.Letelepítettem windowsra a forgeot ,de mégmindig nem tudom engedélyezni vagy megnyitni a forgeot(rákattintok 2x és nem történik semmi sem ,csak ki add egy jegyzettömbböt)
2021. jún. 30. 19:37
 9/9 A kérdező kommentje:

Ez van bent a jegyzettömben :java.net.preferIPv4Stack=true

Exception in thread "main" java.lang.reflect.InvocationTargetException

at sun.reflect.NativeMethodAccessorImpl.invoke0(Native Method)

at sun.reflect.NativeMethodAccessorImpl.invoke(Unknown Source)

at sun.reflect.DelegatingMethodAccessorImpl.invoke(Unknown Source)

at java.lang.reflect.Method.invoke(Unknown Source)

at net.minecraftforge.installer.Java6Gate.main(Java6Gate.java:48)

Caused by: java.lang.ExceptionInInitializerError

at net.minecraftforge.installer.ClientInstall.getSponsorMessage(ClientInstall.java:401)

at net.minecraftforge.installer.InstallerAction.getSponsorMessage(InstallerAction.java:60)

at net.minecraftforge.installer.InstallerPanel.updateFilePath(InstallerPanel.java:334)

at net.minecraftforge.installer.InstallerPanel.<init>(InstallerPanel.java:315)

at net.minecraftforge.installer.SimpleInstaller.launchGui(SimpleInstaller.java:167)

at net.minecraftforge.installer.SimpleInstaller.main(SimpleInstaller.java:54)

... 5 more

Caused by: java.lang.ArrayIndexOutOfBoundsException: 1

at net.minecraftforge.installer.MirrorData.buildMirrorList(MirrorData.java:84)

at net.minecraftforge.installer.MirrorData.<init>(MirrorData.java:63)

at net.minecraftforge.installer.MirrorData.<clinit>(MirrorData.java:17)

... 11 more

2021. jún. 30. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!