Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mihez kezdhetnék? Én rontottam...

Mihez kezdhetnék? Én rontottam el valamit?

Figyelt kérdés

Üdv! 14 éves lány vagyok. Szeretném, ha valaki tudna tanácsot adni, mivel nem látok kiutat a jelenlegi helyzetemből.

Kisgyerekkorom óta introvertált vagyok, sosem volt túl sok barátom. Egyke vagyok, ráadásul.

Ez sajnos a mai napig is így megy... próbálkozom fejlődni, mindig tisztelek mindenkit, barátságos vagyok, de valahogy mindig "hátrahagynak", mintha láthatatlan lennék.

Tavaly nyáron, sok-sok év veszekedés után elváltak a szüleim. Igazság szerint ez eleinte nem okozott nekem nagy gondot, viszont ami utána jött, az már fájt... ebben az időszakban különösen jól esett volna egy pár barát, aki meghallgat és megvígasztal, de mivel erre nem volt lehetőség, ezért magamba fojtottam mindent. Ennek meg is lettek a következményei, az egészségem rovására: egyre rosszabbul vagyok, nehezen kapok levegőt, egyre jobban fáj a mellkasom, stb....

Jövőre gimnazista leszek. Nagyon reménykedem, hogy ott majd nem leszek magányos. Azonban közbejött még egy bökkenő: fűzőt kell hordanom a gerincferdülésem miatt. Gondolom, kamaszkorban természetes, ha valaki nem elégedett a kinézetével, de ettől (idézem egy ismerősöm) "úgy fogok kinézni, mint egy fogyatékos." Persze én próbálom nem így látni, de egyszerűen csak úgy érzem, sosem fognak szeretni (nem szerelemre gondolok.)

Ezek, és még sokminden más miatt jöttek elő a bizonyos rosszullétek, a háziorvos pedig pszichiátriára küldött, mondván, hogy lelki okai vannak.

Én csinálok valamit rosszul? Vagy majd idővel jobb lesz?

ELőre is köszönöm a válaszokat!



2017. máj. 17. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:

A szeretet mindenkié, a tiéd is. Az egészséged is jobb lessz, ha hiszel is benne akkor biztos.

A többi válasz az benned van, így azt magadnak kell megfejtened. És ne érezd úgy hogy senki sem fog veled szóba álni, egy kicsit nyits az emberek felé és akkor minden rendbejön. Hát akkor sok szerencsét, és gyógyulj meg hamar.

2017. máj. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Remélem javulni fog az egészséged. Hidd el, értelmes emberek még csak nem is furcsállják, hogy fűzőt hord valaki. Nekem is volt egy osztálytársam, aki hordott ilyet. Amikor először láttuk, volt aki kérdezgetett pár dolgot tőle, hogy "nem kényelmetlen? ebben alszol?" stb, de ennyi! Ez nem téma. És aki azt mondta neked, hogy "fogyatékosnak fogsz kinézni", az - ne haragudj - de hülye. Ne hallgass rá.

Sok sikert a gimikezdéshez! :)

2017. máj. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
(13éves fiú) hát ez elég elkeseritő de ne aggódj lessz még jobb is a rossz nem tart örökké :D
2017. jún. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! <3
2017. okt. 5. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!