Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » PunkBuster folyton kidob a...

PunkBuster folyton kidob a Bf3-ból! Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Újra elkezdtem 4 év után játszani, új gépet vettem és nincs benne még videókártya, ezért régi játékokkal kezdtem el zötyögni. A BF3-ra esett a választás. Viszont ahogy elkezdek játszani, gondol egyet és random kidob a játékból ezzel a hiba üzenettel: Game disconnected: you were kicked by PunkBuster. Stated reason: PunkBuster kicked player '1234vass4321' (for 0 minutes) ... This PB Server Requires (A1386 C2.352) - Error loading pbag.

Rákerestem és ugye ez egy cheater figyelő program, de nem csalok, soha nem is csaltam. Csak hobby játékos vagyok.

Kerestem itt már megoldásokat rá, de nem igazán találtam, illetve ahogy olvastam, legtöbbek nem tudták megoldani ezt a problémát.

Valami ötlet esetleg?



2021. júl. 1. 22:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy csomó háttérben futó segédprogramot nézhet csalásnak, mint mondjuk a "rendszerkarbantartó" cuccokat (Advanced System Care, Driver Booster, stb). Nézz utána a Windows indulásakor automatikusan induló programoknak, és tiltsd le, ami nem kell!
2021. júl. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Semmi extra nem fut a háttérben. Csak a Microsoft onedrive, windows secouritay notification icon, meg ilyen Steam, Origin, ilyenek.
2021. júl. 2. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!