Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Xbox 360 on elő akarok fizetni...

Xbox 360 on elő akarok fizetni Xbox Live Gold havi 2500 Ft ért ha én ezt le mondom pár hónap múlva az addig megvásárolt játékok eltűnnek vagy azt tovább tudom használni lemondás után is?

Figyelt kérdés

2021. júl. 4. 22:09
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Megmaradnak csak multizni nem fogsz tudni ha nincs gold előfizetésed.
2021. júl. 5. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Az előfizetéssel kapott játékokat letiltja, azokat nem fogod tudni használni addig, amíg újra elő nem fizetsz. Elveszni nem fognak, megmarad a könyvtáradban akkor is ha már nem fizetsz elő, csak használni nem tudod. Ha ezen kívül vásárolsz játékot (akár akciósan is), az előfizetés vége után is tudsz játszani de csak egyjátékos (single) módban, multiplayerre nem enged fel.
2021. júl. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Mondjuk ha megveszem a GTA 5 öt utána is tudok single módban játszani Miután már nem vagyok előfizető?

Azt tiltja csak le amit ingyen kapok?

2021. júl. 5. 22:37
 4/23 anonim ***** válasza:
Ha megveszed a gta 5-öt, akkor igen, a single megmarad. Ha az ingyenes játékként (előfizetés mellé) kapod a GTA5-öt, akkor letiltja.
2021. júl. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Na várjál itt kavar van. Ha a Games with Gold játékokra gondolsz, azokra amiket ingyen letölthetsz minden hónapban a Gold előfizetéssel, akkor azok máshogy működnek Xbox 360on és máshogy az újabb (One/Series) konzolokon.


Tehát ha 360on töltöd le a 360as játékot akkor az ott vásárlásnak számít. Vagyis a tied a játék örökre, akkor is tudsz vele játszani ha nincs Goldod (multizni nyilván nem tudsz Gold nélkül, de az egy más kérdés).


Ha viszont One vagy Series konzolon töltesz le játékot akkor az ott bérlésnek számít. Vagyis ahogy előttem mondták csak akkor tudsz vele játszani ha éppen van Goldod. Nem veszik el csak nem működik ha nem vagy előfizetve.

2021. júl. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Az első vagyok.

Én is akartam válaszolni csak nem volt időm. Abban butaságot mondott a második, hogy letiltja a microsoft a games with gold játékokata ha lejár az előfizetésed. Saját tapasztalat, hisz rengeteg játékot szereztem régen ezzel a módszerrel és amikor lejárt a gold előfizetésem ugyanúgy tudtam velük játszani csak a multiplayer részével nem.

2021. júl. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Akkor megmarad, csak xbox one-nal volt tapasztalatom.
2021. júl. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Az Xbox Game pass Ultimate és a az Xbox Live Gold között Mi különbség van mindkettő elmegy Xbox 360 on vagy Ez egy?
2021. júl. 9. 15:12
 9/23 anonim ***** válasza:

google -> what is the difference between xbox live gold and xbox game pass ultimate


biztos találsz választ. már 8 éve nem vagyok konzolos ezért konkrét választ nem tudok rá adni.

2021. júl. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Úgy olvastam hogy kedvezményesen kapok játékokat meg valamikor ingyen is ha előfizető vagyok ezeket a játékokat tudom megosztás nélkül is használni vagy nem kell hozzá internet?
2021. júl. 9. 17:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!