Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Xbox 360 on elő akarok fizetni...

Xbox 360 on elő akarok fizetni Xbox Live Gold havi 2500 Ft ért ha én ezt le mondom pár hónap múlva az addig megvásárolt játékok eltűnnek vagy azt tovább tudom használni lemondás után is?

Figyelt kérdés

2021. júl. 4. 22:09
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.


Na most én csak az xbox live gold tagságról tudok nyilatkozni. Akkoriban úgy működött, hogy előtudtál fizetni 1, 3 illetve 12 hónapra is. Ez idő alatt minden hónapban kaptunk játékokat amit betudtunk húzni ingyen. Ha lejárt az előfizetésed megmaradtak a játékok ugyanúgy csak multizni nem tudtál velük, de ez gondolom nem meglepő, hisz a megvásárolt játékokhoz is kellett gold előfizetés, hogy multizni tudj. Erről az xbox game pass ultimateről semmit nem tudok. Amikor ez bejött én már nem használtam konzolt.

2021. júl. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
És tudtál kedvezményesen játèkokat venni ami megmaradt előfizetés lemondása után is?
2021. júl. 10. 14:03
 13/23 A kérdező kommentje:

Most havi 2500 ft èr láttam

Èn gta 5 öt akarom letölteni de akkor igy nem tudom?

Csak ha meg eszem cdn?

2021. júl. 10. 14:04
 14/23 A kérdező kommentje:
Veszem*
2021. júl. 10. 14:04
 15/23 anonim ***** válasza:

Na jó ennek soha nem lesz vége úgy érzem szóval utánanéztem.


"Az Xbox Game Pass Ultimate tartalmazza az Xbox Live Gold előfizetést, több mint 100 kiváló minőségű játékot, valamint az EA Play tagságot – mindezt egyetlen alacsony havi díjért."


Ezen információk alapján ha ma is konzolos lennék szerintem simán megéri az előfizetést. Viszont az apróbetűs részt sem érdemes kihagyni:


"Az előfizetés automatikusan folytatódik 4190 forint/hó áron, hacsak le nem mondod a Microsoft-fiókodon keresztül."


Illetve itt találhatod a game pass játékokat:


[link]


Remélem ez már kielégítő válasz és tudtam segíteni! :D

2021. júl. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Szóval akkor ha Xbox 360 on előfizetek erre amit küldtél le tudom tölteni a GTA 5?
2021. júl. 10. 16:33
 17/23 anonim ***** válasza:
Mivel ott szerepel a game pass játékok listáján a Grand Theft Auto V ezért egyértelmű, hogy igen. Viszont le kell lombozzam a kedved. Decemberben leállnak a GTA V Xbox360 & PS3 szerverek szóval élvezd ki a maradék időt addig.
2021. júl. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
A multi rèsze áll le vagy az egèsz cd kuka?
2021. júl. 10. 16:57
 19/23 A kérdező kommentje:
Utánanéztem és csak a multiplayer az online része fog leállni maga single Mode az továbbra is marad
2021. júl. 10. 17:20
 20/23 anonim ***** válasza:
Xbox 360on nincs Game Pass! Nincs beépítve a funkció a gépbe! Hiába fizetsz elő rá nem fogod tudni használni csak a Goldot belőle! A GTAVnek csak az Xbox One változata van benne amúgy is.
2021. júl. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!