Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Véletlen új eldarya fiókot...

Véletlen új eldarya fiókot hoztam létre a régi adataimmal, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Én a mobil appot használom, de ma be akartam jelentkezni számítógépről. Meg is adtam az adataimat, és be is engedett, de kiderült, hogy nem bejelentkeztem hanem új fiókot hoztam létre, ugyanazokkal az adatokkal, ami nem tudom hogy lehetséges. Mikor kiléptem és bejelentkeztem, ugyanebbe az új fiókba dobott be. A telefonomon a régi fiókom változatlan. Kell félnem attól hogy a régebbi fiókomban kár esik, Ha törlöm a számítógépen lévőt? Próbáltam adatot módosítani de nem érzékeli.

Előre is köszönöm a segítséget!



2021. júl. 6. 13:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Két módon lehet ilyet, vagy különböző a PC-s és a mobilos verzió (tehát nincs átjárás), akkor nem tudsz mit csinálni, vagy eredetileg más alkalmazással léptél be (pl facebook-on keresztül), most pedig rendes, emailhez köthető fiókot csináltál.
2021. júl. 8. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van egy támogatás téma a játék fórumján. Ott valószínűleg jobban tudnak segíteni. (Amúgy nem egy másik szerveren csináltál fiókot esetleg?)
2021. júl. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, akár másik szerver is lehet, erre nem gondoltam.
2021. júl. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!